Більярд: за українцем – срібло «Кубку мера Москви 2016»

moiseenko_billiard_cup_of_moscow_2016

У Москві (Росія) впяте відбувся більярдний міжнародний турнір «Кубок мера Москви 2016». Фінішувати в трійці найкращих на другій позиції вдалося переможцю та призеру Кубку світу, віце-чемпіону Кубку Європи Артемові Моісеєнку з Дніпра (Дніпропетровськ).

Український більярдист дістався фіналу, обігравши суперників з Росії, Молдови та Киргизстану. В «золотому» матчі йому випало сперечатися за перемогу з білорусом. І хоча Євгеній Салтовський був фаворитом зустрічі, Артем не здавався до останнього. Дві стартові партії закінчилися на користь нашого опонента (2:0), після цього чотири наступні партії українець залишив за собою (2:4). Але Салтовський також не збирався поступатися. Він зумів зрівняти рахунок і потім відірватися на дві партії (6:4). 11-у партію майбутній чемпіон зіграв легко й невимушено в одну лузу з розбою. Підсумок – 7:4 на користь білоруса. 

Додамо, що крім срібної відзнаки, українець отримав «Приз глядацьких симпатій».

У жіночій частині змагань найближче до нагород була Анастасія Ковальчук з Кременчука. Впевнено подолавши суперниць в чотирьох раундах, вона, як і Артем, не змогла зламати представницю Білорусі, але на стадії чвертьфіналу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *