Богдан Новицький виграв «Баху Полігон 2011»

altВійськовий полігон на Дніпропетровщині прийняв четвертий, завершальний етап Кубку України з ралі-рейдів «Баха Полігон 2011». 
Вперше ралі-рейд на території військового полігону був проведений у 1997 році. І можна сказати, що саме тут зародилися змагання на позашляховиках в Україні. Пізніше проводити змагання на позашляхових автомобілях на території танкового полігону стало хорошою традицією. Багатьом учасникам ця територія знайома, приміром, з ралі-рейдів «Nemiroff Trophy» і «Баха Самарь». Останні змагання на Гвардійському танковому полігоні проводилися у 2007 році
Перед організаторами «Бахи Полігон 2011» були поставлені складні завдання – організувати заключний етап Кубка України в найкоротші терміни. У змаганнях брали участь категорії автомобілів, квадроциклів та мотоциклів. Загальна кількість учасників – 38 екіпажів.
Траса двох змагальних днів відрізнялася і за протяжністю, і за складністю її проходження. Так як ралі-рейд на даному полігоні проводяться не вперше, організатори постаралися удосконалити гоночну трасу і додати ще цікавіші, у порівнянні з попередніми етапами, елементи бездоріжжя: навігаційні зони на досить складному рельєфі, швидкісні піщані ділянки тощо. 
Першого дня гонщики повинні були подолати три кола траси загальною протяжністю 330 км. Та через те, що траса через жорсткий ґрунт і вузькі лісові ділянки виявилася складною і середня швидкість руху автомобілів становила близько 50-60 км на годину, було прийнято рішення на одне коло скоротити дистанцію. Після проходження першого швидкісного кола багато бойових позашляховиків поверталися в зону сервісу без бічних дзеркал і з серйозними ушкодженнями підвіски 
Дистанція другого дня складала 165 км. Це були два повторення, які учасники ралі-рейду проходили у зворотному напрямку; і лише третина траси проходила дорогами першого дня змагань.
За підсумком двох днів ралі-рейду «Баха Полігон 2011» в абсолютному заліку у класі «Спорт» перше місце посів багаторазовий переможець не лише українських, а й міжнародних гонок киянин Богдан Новицький, який тут виступав не зі звичним своїм напарником Віталієм Євтеховим, а з російським штурманом Володимиром Дем’яненком. Другий час показав екіпаж Володимир Коробський/В’ячеслав Пономаренко з Дніпропетровська, третій – одеський екіпаж Юрій Кондратієв/Андрій Солопов.
{social}
{iarelatednews articleid=»882,827,785,739″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *