Боротьба на поясах: тріумф збірної України на ЧС!

alysh_4s_newsУ Вільнюсі пройшов чемпіонат світу з боротьби на поясах Алиш. Участь в турнірі взяли майже 100 спортсменів із 22 країн. Спортсмени збірної України виступили на цьому чемпіонаті просто блискуче і посіли перше місце в  загальнокомандному заліку, виборовши 6 золотих, 2  срібних та 4 бронзових медалі.

Першими в абсолютній ваговій категорії виступали наші дівчата і зуміли вибороти одразу дві нагороди: Ганна Телькова отримала золото світової першості, Вікторія Сукретна – бронзу.

Згодом свою майстерність на килимі продемонстрували і наші хлопці. Так, в тій же абсолютній ваговій категорії українці «забрали» собі весь комплект нагород – на першу сходинку п’єдесталу зійшов Андрій Нікітченко, на другу – Валерій Комар, на третю – Андрій Куник.

Після виступу в «абсолютці» наші борці змагалися в своїх вагових категоріях, де зуміли отримати 4 золота,  срібло та 2 бронзи.

У ваговій категорії  80 кг не було рівних Леоніду Рябчуну, Андрій Куник взяв золото у в.к. 90 кг, Валерій Комар та Костянтин Коптєв святкували свої перемоги у в.к. 100 та +100 кг, відповідно.

Срібним призером ЧС став Ярослав Мосіндз (в.к. 70 кг), бронзу здобули Артур Авраміді (90 кг) та Андрій Нікітченко (+100 кг).

Вітаємо наших спортсменів з чудовим виступом!