Борис Гадасін – переможець «Шовкового шляху 2012»

autosport-rally-silkway-dunesВ Росії завершився ралі-рейд «Шовковий шлях». Переможцем цього авто-марафону став російський пілот Борис Гадасін, дворазовий володар Кубку FIA з бах.

Нинішній рейд вийшов неповним: через повінь, яка завдала величезних збитків Краснодарському краю, організатори вирішили відмінити шостий етап гонки і перенести фініш з Геленджика до Майкопа. Крім того, заключні спец-ділянки також було скорочено.

У важких погодних умовах, що ускладнювали і без того непросту трасу, Гадасін випередив найближчого переслідувача, угорця Балажа Шалая, на 3 з половиною хвилини. І це попри проблеми, що супроводжували російського гонщика упродовж усієї дистанції, в тому числі і на заключному пятому етапі.

«В середині спеціальної ділянки у нас розколовся гальмівний диск, – передає слова Бориса Гадасіна офіційний сайт «Шовкового шляху 2012», – і близько двадцяти хвилин ми витратили на ремонт, а далі їхали тільки на задніх гальмах. Але з урахуванням того, що за ці двадцять хвилин не проїхала жодна машина, ми стали підозрювати, що в першій половині були якісь проблеми в учасників, і тому далі поїхали вже спокійніше.

Пройти увесь маршрут «Шовкового шляху» вдалося вперше, тому важко порівнювати, але мені здається, що цього року маршрут був особливо важким через погодні умови. Удвічі приємніше, що вдалося виграти на такій важкому дистанції. Загалом, як мені здалося, з року в рік організація ралі стає усе кращою. Саме тому і учасників все більше приїжджає».

Українським командам на цьогорічному «Шовковому шляху» відверто не щастило: техніка не витримувала, проблеми виникали чи не на кожному етапі. У підсумку найкращим з наших став Владислав Кущинський, який посів 15-те місце у загальному заліку з шестигодинним відставанням від переможця.

{social}

{iarelatednews articleid=»1198,1193″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *