Боулінг: українки потрапили і на ЧС, і на ВІ в 2017 році

bowling_euro2016_ukr_wЗа підсумками Чемпіонату Європи-2016 жіноча збірна України з боулінгу досягла максимального результату – виборола право виступати і на Чемпіонаті світу в наступному році, і на Всесвітніх іграх-2017 в Польщі.

Виграти ліцензію на планетарний форум з боулінгу наші дівчата зуміли без проблем. Для їм потрібно було потрапляти до топ-15 країн-учасниць ЧЄ. Вже в середині змагальної програми турніру в Австрії – після ігор серед синглів, двійок та трійок – дівчата набрали 219 очок і займали 7-е місце з 15 прохідних.

А ось за право виступити на наступних Всесвітніх іграх сперечатися було складніше, адже для цього необхідно було входити до чільних пяти збірних континенту. Нагадаємо, що в цей залік зараховуються два найкращих результати кожної країни. А за ліцензію на Ві-2017 боролися 25 країн.

За підсумками All Event лідер збірної України і за сумісництвом діюча чемпіонка Всесвітніх ігор Дар’я Ковальова посіла 6-е місце. Це найкращий результат в нашій команді. А завдяки 28-й позиції Олени Рощенко «синьо-жовті» представниці набрали 34 бали (6+28), чого виявилося достатнім, аби закріпитися в топ-5 і отримати путівку до Вроцлава-2017, як і чотирьом іншим збірним – Німеччині (5), Швеції (8), Данії (17) та Англії (18).

Дещо детальніше про результати українок на континентальній першості в кожній з дисциплін.

Раніше ми вже писали, что в Singles Даря Ковальова стала срібним призером Старого Світу. У Doubles Даря з Оленою посіли 12-е місце. В Trios найкращий показник в Дарї, Олени та Наталі Райзман. В Team українки стали десятими. Команда складалася з 5 учасниць – Даря Ковальова, Олена Рощенко, Наталя Райзман, Лілія Кононенко та Наталя Щербиніна. У змаганнях All Event шостою учасницею від України була Олександра Левчук. В останній дисципліні – Masters – наша лідер зайняла 12-й рядок.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *