
«Як і годиться, розпочалося все з церемонії відкриття. Пройшов цікавий концерт, зйомка подій ведеться п’ятьма камерами, що для корту розміром 8 на16 метрів зовсім непогано. Вхід на стадіон платний, ціни коливаються від 15-ти до 35-ти доларів.
Що стосується самих ігор, то похвалитися особливо нічим, крім тренувальних спарингів, в яких на рівних грали з англійцями, аргентинцями, уругвайцями. Нагадаємо, що в нашу групу потрапили Португалія, Італія і Франція. Ось ми їм і «попали» – 9, 6, 13 набраних очок відповідно, соромно… Не прийміть за виправдання, але ці збірні дійсно «в порядку», що й доводять подальші їх результати. З усіма іншими можна було б боротися за вихід до 1/8 фіналу. А що бразильці, запитаєте ви? Бразильці просто творять чудеса, всі в захваті від їхньої гри.
Другий ігровий день розпочався о 15:00 з заключних ігор у групах і завершився матчами 1/8 фіналу. У проміжках між ними були дві показові гри серед жінок, звичайно, бразилійок. Що можна сказати про їхній рівень? У нас би вони «завезли» будь-яких пацанів. Всі ігри другого дня проводилися на центральному корті, тому три інших були в розпорядженні команд, які не вийшли з групи, і вони повною мірою скористалися нагодою позмагатися один з одним.
Періодично команди, які готувалися до чвертьфіналу, вибирали спаринг-партнера для розминки перед відповідальною грою. Тому всі корти були зайняті до десятої вечора, поки «не вигнали». Цілком природно, що пройти повз таку можливість не змогли і ми. У процесі нами були подолані шведи і двічі естонці. Після цих результатів ми знову «повстали» духом і впевнилися, що з усіма можна грати і вигравати. Але для цього треба серйозно займатися цією грою і ставити певні завдання. Думаємо, крок за кроком — і наступного року можна буде впевнено себе почувати в груповому етапі і виходити у плей-офф.
Єдине, що хочеться сказати, даючи, на наш погляд, об’єктивну оцінку побаченого, Бразилія здається недосяжною ні для кого на даний момент. Напевно, тільки збірна Парагваю в грі з ними зможе розраховувати набрати більше десяти очок у сеті, а іншим це буде зробити дуже складно.
З приводу результатів «наших» італійців і французів, то вони вийшли у чвертьфінал досить легко, перемігши відповідно Болівію 21:11 і Хорватію 21:14.
В останній день Кубку світу з футволею почалося все із чвертьфіналів. Італійці прогнозовано переграли французів, а іспанці – аргентинців. Бразильці і парагвайці волею жереба розбиралися у двох національних дербі і визначали найкращого представника країни для подальших баталій, читай – зустрічі у фіналі.
У півфіналах, знову-таки легко і невимушено, бразильці виграли в італійців, а парагвайці не залишили каменя на камені від іспанців.
І ось настав час фіналу! Відзначу дві речі. Перша: ніколи б не подумав, що бразильці будуть ТАК радіти перемозі. Друга: не припускав, що бразильці будуть бігати по всьому корту, як «хлопчики» і, в повному розумінні слова, грати в деяких епізодах на «колінах», видряпуючи з останніх сил, здавалося б, мертві м’ячі.
Гравці збірної Парагваю здивували розумінням гри, холоднокровністю, технікою. Все це у них було на дуже високому рівні, але не вистачило трішки везіння, яке цього разу було на боці суперника. Фінальний результат говорить сам за себе – 18:16, 18:15».
{social}
{iarelatednews articleid=»903,767″}