Бронза України на чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування

orienteering-team-ukraine-Ushkvarok-Kratov-ScherbakovЕстафетна команда України у складі Павла Ушкварка, Олександра Кратова і Дениса Щербакова стала автором найбільшої сенсації чемпіонату світу зі спортивного орієнтування бігом, котрий проходив у Фінляндії – наші чоловіки несподівано для усіх фахівців показали третій результат і отримали бронзові нагороди.

Просто блискуче провів гонку лідер української збірної Олександр Кратов, який виступав на другому етапі, показав абсолютно найкращий час на дистанції і першим передав естафету партнеру по команді.

«Після невдач в індивідуальних змаганнях я був злий на себе, по-хорошому злий, – зізнався Олександр. – Під час естафети я намагався витиснути максимум зі своїх можливостей, а коли побачив, що відриваюся від суперників, звідкись взялися додаткові сили і я побіг іще швидше».

На заключному етапі естафети стартував Денис Щербаков, який пропустив фаворитів з Росії та Швеції, але зумів залишити за спиною усіх інших.

orienteering-Denys-Scherbakov-finish«Спочатку я біг не дуже швидко, намагався зосередитися на карті, – розповів Денис. – Коли мене обійшли росіянин та швед, я вирішив продовжувати бігти у власному темпі, а не в їхньому, щоб не наробити фатальних помилок. Постійно думав тільки: «Читай карту, читай карту, читай карту…». На фініші охопили просто неймовірні відчуття. Це був найкращий день мого життя!».

В індивідуальних змаганнях наші спортсмени залишилися без нагород. Найкращі результати: 9-те місце Дениса Щербакова на середній дистанції (6 км 310 м) та 11-те місце Надії Волинської у спринті (3 км 430 м).

Справжньою ж героїнею чемпіонату стала легендарна Сімона Нігглі. Швейцарська орієнтувальниця вже втретє у кар’єрі перемогла на усіх трьох дистанціях чемпіонату світу. Загалом же в домашньому музеї найбільш титулованої спортсменки в історії орієнтування – 23 золотих медалі ЧС!

Під час змагань у Фінляндії також було оголошено про олімпійські амбіції спортивного орієнтування. За словами президента Міжнародної федерації Браяна Порто, мова не йде про літню Олімпіаду, а ось за місце у програмі зимових Ігор 2022-го року побореться орієнтування на лижах.

{social}

{iarelatednews articleid=»1539″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *