Олександр Кондратьєв срібний призер Bucharest International Bowling Open

KondratyevВ Румунії завершився міжнародний турнір з боулінгу під назвою 3rd edition of IDM Bucharest International Bowling Open.

Ігри кваліфікації на турнірі розпочалися ще 19-го листопада. Наші боулери Олександр Кондратьєв, Юрій Гриник та В’ячеслав Осередько приєдналися до учасників змагань 23 листопада. Усі троє провели по 5 заходів, і потрапили в ТОП 24, що дало їм можливість взяти участь у фінальній частині турніру.  

Найбільш напруженим для наших хлопців виявися останній день змагань. Їм усім довелося починати з першого фінального кроку і грати шість ігор з нуля. Олександр закінчив перший крок на першому місці, В’ячеслав на восьмому, а Юрій на дванадцятому, що в підсумку забезпечило йому 20 місце на турнірі.

На другому кроці, до вісімки кращих гравців першого кроку приєдналась вісімка кращих гравців кваліфікації. І знову шість ігор з нуля для наших боулерів. Цей раунд Кондратьєв провів на «відмінно» — всі шість зустрічей «за 200» і він посідає 3 місце на другому фінальному кроці. Осередько закінчує чотирнадцятим і таке ж місце посідає в загальному турнірному заліку.

А далі розпочалися стикові зустрічі. Олександр потрапляє на «дворукого» румуна Георга Каталіна, і у впертій боротьбі здобуває перемогу з рахунком 2:1. Далі – англієць Мет Міллер,  вольова перемога Кондратьєва з рахунком 2:1 і фінал.

У фіналі на нашого спортсмена уже чекав грек Гіанніс Стататос. Котрий був першим у кваліфікації, почав фінальну частину з другого кроку та здолав у першому стику фіна Салонена Петері, а в другому американця Расела Роні, до речі, гравця PBA. На жаль, Олександру не вистачило сили на останній ривок, і в результаті – 2-ге місце, однак це також величезний успіх як для Олександра Кондратьєва зокрема, так і для українського боулінгу загалом.

За матеріалами www.bowling.org.ua 

{social}

{iarelatednews articleid=»1301,1172,1152″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *