Cheer Dance Show-2017 на Пляжних Іграх!

Феєричним та таким красивим турніром з черлідингу завершується наша розповідь про Пляжні Ігри на Z-Games 2017.

Вже третій рік поспіль змагання груп підтримки проводяться в рамках цього спортивно-музичного фестивалю та збирають, мабуть, найбільшу кількість глядачів. Високий рівень змагань підтверджується і тим, що у турнірі беруть участь найкращі групи підтримки України.

Цього року за підтримки двох тисяч вболівальників на чорноморському узбережжі показали свої програми 5 команд: Dnipro Rokets (Дніпро),  Loko Dance (Харків), Wolves Cheerleaders (Вінниця), команда спортивного клубу «Арена» (Дніпро) та «Flash Stars» (Одеса).

Очікувалось, що на Cheer Dance Show виступлять двократні переможниці турніру – Red Foxes, але дівчата як раз задіяні в спортивних турнірах за кордоном та не мали змоги взяти участь.  

Щодо самих змагань, то цього року команди вперше за всю історію Пляжних ігор приїхали змішані групи підтримки: на радість вболівальників у складі команд «Арена» та «Dnipro Rokets» була чоловіча сила, що значно урізноманітнила змагання.

До початку турніру фаворитом на перемогу був одеський клуб «Flash Stars». Команда є дуже сильною, дівчата виконують складну програму і роблять це так ніби-то вони важать, як пір’їнки. Але відсутність чоловіків у команді все таки зіграла свою роль.

Головний приз і перемогу на Cheer Dance Show-2017 здобула команда спортивного клубу «Арена». Хлопці у складі Арени виконували потужну роботу в станті, амплітуда вильоту флаєра та їх елементи змушували глядачів слідкувати затамувавши подих.

Результати змагань визначались прямим голосуванням. Глядачі віддавали свої «флаєри» напряму команді, яка їм сподобалась більш за все. «Арена» зібрала 337 переможних голосів, а дівчата з «Flash Stars» посіли друге місце з 320 голосами.

«Подібні фестивалі та заходи дозволяють командам проявити себе у новій якості, в незвичних для них умовах. Цього року команди вперше продемонстрували на піску станти і піраміди. Взагалі, черлідинг на піску – це дуже важка робота, і мені, навіть, здається, що ми перші в Європі робимо такі змагання. Від піску важко відштовхнутись, крім того для виконання складних елементів потрібна серйозна опора, а пісок може в будь-який час піти з під ніг.

Також, хочу зазначити, що на змаганнях зі спортивного черлідингу в усьому світі прийнято розділяти команди на змішані та суто жіночі. Ми не врахували цей момент і виявились не готовими. Команди з Дніпра та Одеси показали чудові результати і мали б обидві розділити перше місце. В майбутньому будемо удосконалювати регламент змагань» — коментує змагання президент федерації черлідингу та чир-спорту в країні Андрій Боляк.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *