Чемпіонат Європи з кіокушин карате у Києві: тижнева готовність

kyokushin-karate-euro-anonsЗа тиждень у Києві зберуться провідні майстри кіокушин карате з усієї Європи: 17-19-го травня у столиці України пройде чемпіонат континенту у вагових категоріях в розділах «куміте» і «ката».

Змагання пройдуть у спорткомплексі КПІ. Заявки на участь подали команди з 30-ти країн Європи. Крім того, очікується приїзд збірних Казахстану, Ірану, яким Міжнародна федерація кіокушин карате дозволила взяти участь в Євро.  

Підготовка, яка проходить спільно з Міністерством молоді і спорту, зараз уже, зрозуміло, на фінішній прямій. Задіяно дуже багато людей – як організаторів, так і спонсорів. Все що потрібно – питання транспортування, проживання, харчування, реклами – наразі вирішено.

«Три роки тому ми вже проводили чемпіонат Європи, – розповідає генеральний секретар Федерації кіокушин карате України Олександр Голдобін. – Завдяки тому, що у нас дуже хороший рівень організації всередині самої Федерації, високий статус спортсменів на міжнародній арені, маємо тісну і плідну співпрацю з міжнародною федерацією, ми й отримали право знову провести континентальний чемпіонат. Тим паче, минулий ЧЄ в Україні пройшов на високому рівні, був одним з найкращих в історії. Заявку подали два роки тому і вона була задоволена».  

Україна на домашньому чемпіонаті Європи має право виставити не один склад спортсменів. Буде, в середньому, по 4 учасника у кожній із 7-ми вагових категорій плюс ката – тобто вболівати будемо приблизно за 35-х наших каратистів.

Хоч спортсмени і не люблять давати прогнози перед змаганнями, ми запитали Олександра Голдобіна про медальні очікування. «В нашій збірній є визнані лідери європейського кіокушин карате. Тож ми сподіваємося на гарний виступ Олександра Єрьоменка, Мар’яни Вербицької, Ельдара Ісмаїлова, Євгена Яковенка. Вірогідно, «вистрілить» ще хтось. Тобто кілька медалей плануємо завоювати», – відповів Олександр Валентинович.

Особливу увагу слід звернути на Ельдара Ісмаїлова, який кілька тижнів тому став бронзовим призером чемпіонату світу – такого в історії України ще не було. І цього успіху наш спортсмен досяг у 17-річному віці! А ще у 16 він став чемпіоном Європи – на цього хлопця варто прийти і побачити його в дії. В нього не за віком відмінна фізична і технічна підготовка, багатий тактичний арсенал, який дають йому тренери, зокрема Сергій Сергійович Всеволодов.

Нашими головними суперниками на турнірі будуть традиційні лідери – збірні Росії, Іспанії, Польщі, Румунії.

Отже, не пропустіть! 18-го травня о 9:00 у спорткомплексі КПІ стартують поєдинки. О 14:00 – урочиста церемонія відкриття, в якій візьме участь міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. За день до того він зустрінеться з організаторами чемпіонату та з керівниками Міжнародної федерації кіокушин карате. Взагалі, велика увага профільного Міністерства і зацікавленість у якісній підготовці чемпіонату не може не тішити – все має відбутися на найвищому рівні.

{social}

{iarelatednews articleid=»1464,1416,1392,1163″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *