Чемпіонат Європи з пулу. На черзі – «Дев’ятка»

Перші дня змагань не принесли Україні медалей, але чемпіонат щойно перетнув екватор, і у наших спортсменів є шанси побувати на подіумі.
За підсумками учорашнього дня більша частина українців перемістилася в нижню сітку. І сьогодні деякі з них вже встигли відзначитися перемогами.
Євген Новосад у непростому поєдинку обіграв естонця Реймо Сімсалу (9:7) і вийшов на свого кривдника у «8-ці» данця Бахрама Лотфі. Була гарна нагода узяти реванш, але Євген знову не впорався із завданням – поступився з рахунком 4:9.
Порадував наш юніор Леонід Кліщар, який переміг представника Люксембургу Джо Граффа (9:6). Були надії, що в наступному матчі з фіном Акі Хейсканеном Леонід виступить не гірше, але цей суперник поки Леонідові на по зубам – поразка 4:9.
У верхній сітці поки теж все добре. Вікторія Нагорна в контр-партії дотиснула французьку суперницю Дельфін Піццінат (котра трохи раніше вибила нашу Юлію Євсеєнко) і вийшла на іспанку Сільвію Лопес, з якою грає у ці хвилини – наразі українка веде перед у матчі до семи перемог 6:2.
Центральний матч сьогоднішнього дня (для українських вболівальників, природно) – поєдинок Артема Кошового з голландським «Термінатором» Нільсом Фейеном. Бажаємо Артему пройти цього грізного суперника, на рахунку якого 11 медалей різних чемпіонатів Європи. Матч щойно розпочався.
pool-euro-Leonid-Klischar-1У Німеччині триває чемпіонат Європи з пулу. Після того, як визначилися чемпіони у дисципліні «Вісімка» (у чоловіків тріумфував німець Домінік Єнтш, а у жінок – представниця Нідерландів Кінтія Орфанідіс), розпочалися баталії у наступному виді програми – «Дев’ятці».