Чемпіонат Європи з пулу серед юнаків завершився

altВиступ української команди на юнацькому чемпіонаті Європи в Люксембурзі завершилося у нижній сітці дисципліни «Дев’ятка». На жаль, потрапляння Леоніда Кліщара до 1/8 фіналу «14 +1» (стрейт-пул) так і залишилося максимальним досягненням України. У наступних дисциплінах ні Кліщару, ні Каті Половинчук не вдавалося навіть вийти до плей-офф.
У «Дев’ятці» Катерина Половинчук встигла відзначитися відмінною грою проти досить сильної і досвідченої швейцарської спортсменки Стефані Кайзер. Але з німкенею Міріам Штайнер киянці розвинути успіх не вдалося. Гра була рівною, з обопільними шансами, Катя навіть вела з рахунком 3:2, але в підсумку поступилася 4:6.
Леонід Кліщар знову показав, що здатний легко обігрувати суперників, які нижче нього за класом, але з сильними опонентами стабільності йому не вистачає. У матчі з норвежцем Маріусом Васслі, як і з фіном Акі Пойхоненом, у киянина все пройшло, як по маслу, і завершилося беззастережними 8:0. Однак, поляка Войцеха Жевжика це анітрохи не вразило, і він, вигравши з рахунком 8:4, відправив найкращого юніора Україна додому. У підсумку поляк став чемпіоном Європи з «Дев’ятки», додавши золото до срібла у «Вісімці». У дівчат «Дев’ятку» виграла росіянка Анастасія Нечаєва.
Цього року Україна залишилася без медалей юнацького ЧЄ, проте наші спортсмени показали, що здатні на рівних боротися з найсильнішими пулістами Європи. Будемо сподіватися, що наступного року ми зможемо побачити і синьо-жовті кольори на п’єдесталі головного юнацького турніру Старого Світу.
{social}
{iarelatednews articleid=»733,722,683″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *