Чемпіонат світу з «Комбінованої піраміди»: усі українці у плей-оф

billiard-Artem-Matviychuk-Yaroslav-TarnovetskiyНа чемпіонаті світу з «Комбінованої піраміди» серед чоловіків, що триває в Алмати (Казахстан) визначилися майже усі учасники «олімпійки», тобто 1/16 фіналу.
Усі шестеро представників України на змаганнях продовжують боротьбу! При цьому, п’ятеро з наших більярдистів поки не програвали. І лише чернівчанин Ярослав Тарновецький змушений був пробиватися до стадії плей-оф через так звану нижню сітку. У першому своєму матчі він насуху переміг господаря змагань Муциєва, але в наступному так само під нуль програв іншому казахстанцю Абласову. Та потім Ярослав зібрався, переміг чергового суперника із Казахстану Діяса і пробився до 1/16-ї. Де жереб звів його з іще одним українцем Ярославом Винокуром з Одеси.
Тримаємо за наших кулаки! Нагадаємо, окрім Тарновецького і Винокура, честь України на чемпіонаті світу захищають Євген Талов (Дніпропетровськ), Володимир Перкун (Донецьк), Олександр Паламар (Харків) і чинний чемпіон України з «Комбінованої піраміди» Артем Матвійчук (Київ).
«Комбінована піраміда» — різновид гри на так званому російському більярді. Тут використовується набір із 15-ти білих прицільних куль та одного кольорового битка. Забивати можна як прицільні кулі, так і биток від прицільної – у такому випадку гравець виставляє биток на стіл, замість нього знімає білу кулю на власний вибір і отримує право на преміальний удар з руки із «дому». Перемагає той, хто першим набере 8 очок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *