Чемпіонат світу з пауерліфтингу приніс цілий урожай досягнень!

В Орландо (США) відбувся чемпіонат світу 2017 з пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок, який приніс нам чотирьох чемпіонів та двох рекордсменів!

До складу Української збірної увійшли 11 спортсменів, а саме: Яна Кукуляк, Дарія Русаненко, Руслана Краснова, Ростислав Кініщук, Дарія Бражник, Тетяна Шлопко, Анастасія Наконечна, Костянтин Мусієнко, Данило Ковальов, Олександр Титаренко та Андрій Шевченко.

Українська національна збірна показала неймовірний результат, на який не очікували навіть тренери. Спортсмени вибороли 8 нагород, з них: 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзову, а також встановили 2 рекорди. Крім того, чоловіча юніорська команда посіла друге командне місце, поступившись лише двома балами збірній команді США.

Блискучий результат продемонстрував юніор Костянтин Мусієнко (в.к. 83 кг). Спортсмен «вижав» 275 кг у вправі жим лежачи, і тим самим встановив світовий рекорд у відкритій віковій категорії. Костянтин виборов чемпіонський титул з результатом триборства 872,5 кг.

Другий рекорд на рахунку нашої збірної належить юніорці Тетяні Шлопко. Вона встановила рекорд Європи серед юніорів: з особистою вагою 47 кг Тетяна присіла зі штангою вагою 165 кг. Сума триборства теж є рекордною для її вікової категорії у Європі – 420 кг. Виконавши всі три вправи з найкращим результатом, Тетяна стала чемпіонкою світу 2017 року.

Ще два золота Чемпіонату здобули юніори Данило Ковальов (в.к. 102 кг) та Олександр Титаренко (в.к. 120 кг). Останній представник юніорів Андрій Шевченко (в.к. +120 кг) здобув срібло.

Серед срібних призерів у національній збірній також юніорка Дарія Бражник (в.к. 43 кг) та представниця вікової категорії «дівчата» Дарія Русаненко (в.к. 63 кг). Бронзу здобула для української збірної Руслана Краснова (72 кг) у віковій категорії «дівчата».

Єдиний представник юнаків у збірній Ростислав Кініщук (в.к. 53 кг) посів четверту сходинку турнірної таблиці, а юніорка Анастасія Наконечна (в.к. 52 кг) стала за підсумками восьмою. Яна Кукуляк (в.к. 43 кг) не змогла подолати штангу у жимі лежачи. Результати збірної з пауерліфтингу можна переглянути тут.

Україна сьогодні має дуже сильну юніорську збірну. Тетяна Мельник, срібна призерка Всесвітніх ігор 2017 року з пауерліфтингу відзначає, що на зміну дорослим росте гідне покоління.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *