Чемпіонат світу з ушу: Баток і Рудьковський йдуть далі

altУ турецькому місті Анкара триває 11-й чемпіонат світу з ушу у розділах таолу (демонстраційні комплекси) і саньшоу (контактні поєдинки). Україну на змаганнях представляють 15 спортсменів.
У турнірі саньшоу (або саньда) напередодні виступало троє наших бійців. Руслан Лаврик, як не прикро, не зумів подолати бар’єр другого раунду у ваговій категорії до 60 кілограмів. 
Натомість порадували перемогами наші важковаговики. Один з найсильніших ушуїстів України Дмитро Баток у вазі до 85 кг переміг суперника з Лівану, а Олександр Рудьковський у категорії понад 90 кг – опонента з Індії.
Найкращий результат в таолу показав Максим Данченко, який став 11-м у дисципліні нань цюань(південний кулак).
«Південний кулак», або «нань пай» – «південна школа» – зазвичай під цим терміном називають стилі ушу, що поширені на південь від річки Янцзи. І цей напрямок по праву вважається одним з найбільш стародавніх і найбільш поширених, історія його обчислюється чотирма століттями.
Найбільше поширення і масовість цей напрямок одержав саме в південних провінціях Китаю. І в кожному з цих районів є свої особливості і свій специфічний зміст. Кожен з цих стилів багатий різноманітністю форм, великою кількістю комплексів зі зброєю і без неї. 
Незважаючи на все велике розмаїття південних шкіл, всі вони мають загальні особливості. Бій в наньцюань ведеться на ближній і середній дистанції. Тому характерна відмінність цих стилів – величезна різноманітність технік роботи руками. Не даремно китайці кажуть: «Одна позиція – багато рук» і «Один крок – кілька прийомів руками». 
Серед усього розмаїття технічних дій, головним у техніці рук є майстерне «наведення мостів». Ця символічна фраза, в якій руки бійця асоціюються з мостом, що веде до супротивника, позначає ніщо інше, як техніку правильної взаємодії. Саме вона дозволяє нейтралізувати дії суперника і завдяки різноманітній і численній техніці рук зламати оборону противника і здобути перемогу. Тому тренування повинні бути жорсткими й енергійними, «удар кулака лютий, як тигр, розмашистий, як веселка».
{social}
{iarelatednews articleid=»854,599,529,450,426,231″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *