Чемпіонат України 2018 року з кікбоксингу WAKO визначив найсильніших спортсменів!

В Луцьку відбувся Чемпіонат України 2018 року з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах фул-контакт (FC), К-1, кік-лайт (KL) та музичні вправи (MF). У змаганнях взяли участь бійці з 19 регіонів: загалом понад 120 учасників з 57 клубів.

За інформацією Федерації кікбоксингу України WAKO, в чоловічому турнірі з К-1 чемпіонами стали золотий і бронзовий призери Всесвітніх ігор 2017 Віталій Дубіна (Херсонська обл.) та Роман Головатюк (Хмельницька обл.). Як і минулого року, вони здобули перемогу в категоріях 71 кг та +91 кг відповідно. Другий чемпіон Всесвітніх ігор у Польщі Орфан Сананзаде (Дніпропетровська обл.) переміг у вазі до 63,5 кг. Переможці світового форуму 2017 в Угорщині Роман Щербатюк (Черкаська обл.) та Олексій Сердюк (Дніпропетровська обл.) довели, що вони залишаються кращими в Україні у 2018 у вазі до 91 кг та 51 кг відповідно. Своє ім’я до переліку найсильніших у розділі К-1 на ЧУ-2018 записали призери ЧС-2017 Олександр Українець (67 кг, Миколаївська обл.) та Юрій Зубчук (86 кг, Волинська обл.).

Окрім вказаних спортсменів, на першу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Аббас Алієв (54 кг, Донецька обл.), Сергій Герасименко (57 кг, Київ), Максим Семенчук (60 кг, Дніпропетровська обл.), Дмитро Беднін (75 кг, Миколаївська обл.), Яніс Ляшенко (81 кг, Миколаївська обл.); Олена Овчиннікова (56 кг, Львівська обл.), Альбіна Сокол (70 кг, Черкаська обл.).

У жіночій половині повторити успіх 2017 року змогли учасниця ВІ-2017 Наталія Мартюхіна (65 кг, Донецька обл.) та Любов Дереш (52 кг, Тернопільська обл.).

Непереможним на українських теренах у кік-лайті залишається Володимир Демчук (Житомирська обл.). Бронзовий призер ЧС-2017 у вазі до 69 кг вкотре виграв цю категорію на першості країни. Повторити минулорічний успіх на всеукраїнському рівні зуміли ще двоє атлетів – це Ілля Вознюк (79 кг, Харківська обл.) та Юлія Корощенко (65 кг, Харківська обл.). Чемпіонами країни 2018 в KL також стали Микола Косюк (57 кг, Київська обл.), Володимир Коровін (63 кг, Закарпатська обл.), Вадим Найчук (74 кг, Київська обл.), Олексій Зєнков (84 кг, Київ обл.), Валерій Пальоха (89 кг, Одеська обл.), Олександр Батурін (94 кг, Донецька обл.); Тетяна Обревко (55 кг, Харківська обл.), Антоніна Осецька (60 кг, Хмельницька обл.), Аліна Кравчук (70 кг, Київ обл.).

У змаганнях з фулу теж відзначилися на високих щаблях медалісти Чемпіонату світу 2017 року. Так, Іван Ткаченко, чемпіон світу, здобув для Черкащини золото в +91 кг. Повторними перемогами на ЧУ відзначилися у чоловіків – Ярослав Сабар (67 кг, Хмельницька обл.),  Микола Ксензов (81 кг) та Олександр Ксензов (86 кг, Дніпропетровська обл.); у жінок – Світлана Воробей (+70 кг, Харківська обл). Кращими в інших вагових категоріях FC стали Євген Панченко (51 кг, Запорізька обл.), Олександр Барбашов (54 кг, Тернопільська обл.), Владислав Гида (57 кг, Донецька обл.), В’ячеслав Андрушко (60 кг, Донецька обл.), Роман Вдовиченко (63,5 кг, Волинська обл.), Станіслав Данічев (71 кг, Донецька обл.), Дмитро Дзундза (75 кг, Закарпатська обл.), Ярослав Єфімцев (91 кг, Донецька обл.); Олександра Шишенко (52 кг, Харківська обл.), Жанна Кондратова (56 кг, Хмельницька обл.), Юлія Демченко (60 кг, Харківська обл.).

У розділі «музичні вправи» Данило Седукін додає до своєї скарбнички чергові золоті нагороди в м’якому стилі зі зброєю та без, а ось на рахунку Олесі Булгакової найкращі виступи в жорсткому стилі зі зброєю та м’якому стилі зі зброєю і без. Обидва спортсмени представляють київську школу кікбоксингу.

Командний залік виграла столиця. Київські спортсмени здобули 16 медалей, з яких 8 золотих. Спільними зусиллями Донеччина посіла другу сходинку п’єдесталу: 12 відзнак, де 7 золотих. Трійку команд замикає Харківська область, на рахунку якої 20 нагород (6 золотих).

Прес-служба Спортивного комітету України

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *