Чемпіонат України з американського футболу: після трьох турів лідери незмінні

altВідбулися ігри третього туру чемпіонату України з американського футболу серед команд вищої ліги. Спочатку донецькі «Скіфи-ДонНТУ» приймали на нейтральному, київському, полі «Литвинів» з Мінська. Днем пізніше на цьому ж стадіоні ЦСКА «Kiev Jets» грали з мінськими «Зубрами», а на харківському стадіоні «Арсенал» зустрічалися місцеві «Атланти» і «Слов’яни» з Києва. Практично до всіх ігор можна застосувати прикметник «дивні»…
Що ж здивувало у грі «Скіфи-ДонНТУ»-«Литвини»?. Гра виявилася коротшою, ніж повинна була бути – позначився пізній початок матчу. У київських пробках застряг автобус «Литвинів» і гру почали не о 18:00, а о 19 годині. Грали, поки дозволяла видимість м’яча і поля.
Здивував не підсумковий рахунок – 24:6 на користь донеччан – здивували білоруси, які змогли занести м’яч у залікову зону «Скіфів». Оцінюючи попередні ігри цих команд, такий рахунок ніхто не зміг би передбачити. Хоча були передумови. «Скіфи» привезли молодь, багато гравців основного складу залишилися в Донецьку: хтось вирішив узяти вихідний, щоб краще підготуватися до гри з «Зубрами», хтось через травми ніяк не міг допомогти своєму клубу. Молоді гравці задавали тон гри.
У першій чверті тачдаун на рахунку «скіфського» квотербека Олександра Бондарчука і філд-гол в екстра-поінт у виконанні неперевершеного майстра Руслана Несторенка. А потім захист «Скіфів» зробив сейфті – відзначився Дмитро Ковальов. Рахунок першої чверті – 9:0.
У другій чверті клас гри показав приймаючий «Скіфів» Антон Усенко. Він практично пірнув у заліковку «Литвинів», перестрибнувши при цьому відразу двох захисників – 15:0. І два очка в екстра-поінт заробив вищезгаданий Олександр Бондарчук – 17:0.
У третій чверті відзначилися гості-білоруси. Гліб Савицький прийняв довгий пас прямо у заліковці «Скіфів» і заробив 6 очок. Збільшити рахунок оборонці донеччан «литвинам» не дали… Підсумок 3-ї чверті – 17:6.
У заключній чверті знову відзначилися Антон Усенко та Руслан Несторенко. Перший промчав по брівці поля і без опору суперників заніс м’яч у гольову зону. А Руслан в черговий раз вразив ворота «Литвинів». 24:6 – остаточний результат.
Дивовижний підсумок у рахунку зафіксований у грі «Kiev Jets»-«Зубри» – 31:36. Не може не радувати зростання класу гри київської команди – від перемоги їх відділяв лише один тачдаун.
У Харкові «Атланти» розгромили «Слов’ян» – 41:0. І якщо перша половина матчу завершилася з рахунком 7:0, то в другій частині «Атланти» розігралися не на жарт. «Слов’яни», як і раніше, шукають свою гру, втрачаючи в іграх ключових гравців. На сьогодні це найстарша команда. 
Лідирують у чемпіонаті після трьох турір «Скіфи» і «Зубри», які здобули по три перемоги і набрали по 12 очок. Уже у ці вихідні лідери зійдуться в очному протистоянні у рамках четвертого туру.
{social}
{iarelatednews articleid=»544,496,254″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *