Чемпіонат України з гірських гонок: випробування дощем

altЗдається, природа вирішила випробувати по черзі українських гонщиків з усіх видів автоспорту: кільця, ралі, картингу, а тепер і завсідників гірських гонок.
3-й етап чемпіонату України з гірських гонок, що проходив на Ужоцькому перевалі, весь день супроводжувався дощем, який змилувався над учасниками тільки ближче до моменту нагородження. Це призвело до того, що весь той бруд, який зазвичай виноситься на узбіччя, у цьому випадку перетворював і без того слизьку від дощу трасу на іще більш важку і непередбачувану. До честі гонщиків, серед яких було і кілька новачків, потрібно сказати, що серйозних інцидентів не було, а не може не радувати.
Загалом на гонку зібралося 23 учасники і всі 4 класи виявилися заповненими, хоча і не переповненими. При цьому відрадно, що нарешті найстарший – А4 – налічував 5 повноцінних учасників, серед яких лише пара (Іван Остапченко і новачок Андрій Сипко) ділила один автомобіль на двох, що передбачає регламент гірських гонок.
Звичайно, головним фаворитом гонки був Володимир Петренко. І він не підвів своїх численних уболівальників, не тільки на 4 кілометрах показавши найкращий час – 2 хв 45,7 с, а й відсвяткувавши чергову перемогу в абсолюті, де сума його двох найкращих спроб склала 5 хвилин 32,1 секунди.
Але найбільшим сюрпризом, хоча для когось він може бути і закономірністю, стало ім’я другого призера в абсолюті – ним став Вадим Трутнєв, який виступає на моно приводному «супері» «Пежо 206». Ужгородець, наче під копірку, проїхав усі три свої спроби, покращуючи час з 2 хв 47,4 с у першій спробі, до останньої, яка стала найкращою – 2 хвилини 47 секунд! Петренку він поступився усього 2,2 секунди.
Позаду переможця класу А3, причому далеко, залишилися усі інші учасники А4. Третім в абсолюті і другим в А4 став Іван Остапченко. Його найкращою також стала третя спроба – 2 хв 50,6 с, а в сумі він поступився майже 8 секунд Трутнєву і 10 Петренку.
за матеріалами epidemia.com.ua
{social}
{iarelatednews articleid=»638,615,591,543,533,514,439,419,413″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *