Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO завершився чудовим результатом для українців!

Як повідомляє прес-служба Федерації кікбоксингу WAKO України, відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юнаків. 

Загалом у ЧЄ, який відбувся у м. Скоп’є (Республіка Македонія) взяло участь близько 1600 бійців з 39 країн. Збірна України здобула 15 нагород, з них: 6 золотих, 4 срібних та 5 бронзових.

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани українці піднімалися в чотирьох розділах ЧЄ-2017. Свої «золоті» сутички у фул-контакті виграли Мурад Рзаєв (67 кг) та Артем Мельников (75 кг). Ще два перших місця ми маємо в К1: Олександр Павлюк виграв категорію до 81 кг, а Максим Грейцар – понад 91 кг. Двічі чемпіонкою Європи 2017 року стала Олеся Булгакова, вона перемогла в музичних формах зі зброєю та була найкращою у вправах без зброї в жорсткому стилі.

Завершили турнір в Македонії зі «срібним» присмаком чотири наших бійці. В розділі «лайт-контакт» у вазі до 50 кг віце-чемпіонкою Європи стала Діана Шкварок. Такої ж вершини, але в лоу-кік у категорії до 56 кг, дісталася Антоніна Осецька. Серед хлопців срібними призерами цьогорічного ЧЄ відтепер є Данило Рибченко (51 кг) й Олександр Гошев (63,5 кг) – обидва відзначилися в розділі К1.

Піднімалися представники національної юнацько-юніорської команди України й на третю сходинку призового подіуму. З бронзовими нагородами змагання завершили Данило Кедюлич (лоу-кік, 51 кг), Марк Саліу (фул-контакт, 60 кг), Ярослав Сабар (лоу-кік, 67 кг), Марко Бойчук (кік-лайт, 69 кг), Артем Ластовченко (К1, 86 кг).

Як розповіла після завершення фінального дня ЧЄ президент Федерації кікбоксингу WAKO України Ольга Павленко, на певних спортсменів були покладені особливі сподівання, і вони не підвели: «Хотіла б зазначити, що ряд бійців отримав фінансову підтримку від Міністерства спорту України та Федерація кікбоксингу України. Повне фінансування – від зборів до закінчення змагань – отримали Артем Мельник, Діана Шкварок, Олександр Гошев, Марк Саліу та Ярослав Сабор. Ці спортсмени гідно провели свої поєдинки, тренерський склад та суддівський склад недаремно поставили на їхні перспективи, які ці бійці повністю виправдали».

Варто зазначити, що в реферському корпусі Чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юнаків були й українські судді міжнародної категорії – це Юрій Зубов, Максим Єгоров, Дмитро Патрус та Роман Кроль.

В період проведення юніорського ЧЄ в Скоп’є відбулася Генеральна асамблея Європейської федерації кікбоксингу WAKO. Ми щиро вітаємо Павленко Ольгу Анатоліївну, яка була переобрана на новий термін (4 роки) в члени правління WAKO Europe.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *