Чемпіонат Європи з шахів завершився у Польщі

Командний чемпіонат Європи з шахів серед юнаків та дівчат завершився у місті Риманів-Здруй (Польща). У Чемпіонаті взяли участь 128 шахістів з Греції, Естонії, Німеччини, Польщі, Сербії, Словенії, Туреччини, Угорщини та України.

Українська збірна вирушила на Чемпіонат у складі 6 спортсменів. Команду дівчат представили Олена Мартинкова та Софія Краснокутська. До складу чоловічої команди увійшли Віктор Матвіїшен, Владислав Лукіянчук, Євген Рошка та Олександр Юровських.

Команда дівчат за середнім рейтингом мала 7-й номер, а після п’яти турів очолювала турнірну таблицю маючи 8 очок. Але у шостому турі дівчата зазнали поразки, що погіршило прогнози, а нічия у сьомому турі взагалі вивела команду з призової трійки, залишивши дівчат на четвертій сходинці турнірної таблиці.

Юнаки протягом змагань отримали 4 перемоги, 1 нічию та 2 поразки. Загалом набравши 9 командних очок. І хоча це було чудовим показником для минулорічних змагань, цього разу очок не вистачило. Українці у чоловічому заліку посіли 6 сходинку.  

Хоча українська збірна не сягнула призових місць у командному заліку, проте не залишилась осторонь в особистому заліку. Олена Мартинкова досягла найкращого результату на першій дошці серед 18 спортсменок та стала кращою серед всіх учасниць чемпіонату на показаному перформансі, а в турнірі юнаків Євген Рошка на третій дошці посів друге місце. 

Українська збірна посіла четверте загальнокомандне місце серед дев’яти країн.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *