Чемпіоном світу з пулу «Дев’ятка» став японець Юкіо Акакаріяма

altУ столиці Катару Досі завершився чемпіонат світу з пулу у дисципліні «Дев’ятка». До вирішальних півфінальних матчів дійшли двоє філіппінців (Денніс Оркульо і Ронні Алькано), англієць Марк Грей і японець Юкіо Акакаріяма.
Один півфінал був чисто філіппінським протистоянням між чемпіоном світу з «Дев’ятки» 2006 року Алькано і першим номером світового рейтингу Оркульо. У другому відбувся поєдинок двох континентів: Європи в особі Грея та Азії в особі Акакаріями. У підсумку до фіналу пробилися Алькано та Акакаріяма.
Півфінал у японця був важчим, ніж у філіппінця. Алькано вів по ходу всієї зустрічі з Деннісом Оркульо і контролював ситуацію. А ось опонент Акакаріями британець Марк Грей зміг зрівняти рахунок після того, як програвав 2:8, і поступився лише у «контровій», чим змусив японця неабияк понервувати.
У фіналі гра була рівною. По суті, фатальною для Алькано стала його помилка на двійці за рахунку 11:11. Для акуратного Акакаріями не склало труднощів зібрати позицію, що виникла. Впорався він і в наступній партії, коли після його власного розбою позиція передбачала дуже неприємний вихід з одиниці на двійку. Підсумковий рахунок 13:11, Юкіо Акакаріяма слідом за бронзою чемпіонату світу з «Десятки» завойовує світове золото.
{social}
{iarelatednews articleid=»632,522,510,499″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *