Чемпіоном України з го став Артем Качановський

altВісім найсильніших спортсменів країни, які пройшли попередній відбір, взяли участь у змаганнях Вищої ліги чемпіонату України з го. Чемпіоном став студент третього курсу НТУУ «КПІ», майстер спорту України міжнародного класу Артем Качановський (7 дан). Срібним призером – майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Богацький (6 дан). Богдан Жураковський (5 дан, аспірант НТУУ «КПІ») став бронзовим призером. А на четвертому місці – студент 5-го курсу НТУУ «КПІ», майстер спорту України Андрій Кравець (5 дан).
Лідери чемпіонату входять до збірної команди України з го і не раз вже доводили, що вони – одні з найкращих не тільки в Україні, а й у Європі. Так, влітку цього року у фіналі командного чемпіонату Європи наші спортсмени здобули третє місце. А Артем Качановський посів третє місце ще й в особистому заліку чемпіонату континенту.
Цікаві факти про цьогорічних призерів Вищої ліги:
— троє учасників, які посіли місця з першого по четверте, народилися в грудні, тобто стрільці за гороскопом;
— перше і четверте місця посіли студенти, які народилися 12 грудня (лише з різницею у два роки), і при цьому абревіатура прізвищ, імен та по батькові у них співпадає (а по батькові абсолютно співпадають – Володимировичі);
— обидва студенти і аспірант – випускники Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді.
{social}
{iarelatednews articleid=»925,875,745,598″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *