Чемпіонський склад збірної на ЧС-2017 з Муей-Тай

 muey-thai_wc-2017_ukrУ середу, 3 травня, збірна України з таїландському боксу Муей-Тай рушила до столиці Білорусі, де незабаром розпочнеться цьогорічна планетарна першість. Підкорювати Мінськ-2017 будуть 11 атлетів, серед яких троє ліцензіатів прийдешніх Всесвітніх ігор – Костянтин Трішин, Ігор Любченко та Василь Сорокін.

За п’ятим світовим титулом відправився Ігор Любченко, який представляє Україну в категорії до 63,5 кг. Він є чинним чемпіоном світу в цій вазі. Костянтин Трішин (57 кг) спробує змінити срібло-2016 на золото-2017. Василій Сорокін минулого року не брав участь у першості світу, але напередодні головного старту чотириріччя – ВІ-2017 – намагатиметься вибороти чемпіонський титул в 71 кг.

Можливість проявити себе на світовій арені також отримали чемпіони та призери національної першості, яка нещодавно пройшла в Білій Церкві: в 51 кг виступатиме Данило Желєв, у 54 кг – Сергій Радов, у 60 кг – Михайло Васіліогло, в 67 кг – Олег Гута, у 81 кг – Ростислав Карпич, в +91 кг – Рогава Цотне.

Зауважимо, що Васіліогло і Цотне мають у своєму активі бронзу ЧС-2016.

У жіночій частині нас представлять дві новоспечені чемпіонки України – це Валерія Слізченко (60 кг) та Олександра Печенюк (63,5 кг).

До Білорусі наша команда відправляється під керівництвом заслуженого тренера України Павла Євтушенка.

Додамо, що на чемпіонаті світу 2016 року, який приймав шведський Йонкопінг, взяли участь понад 2000 спортсменів з-понад 100 країн. Це вкотре засвідчує шалену популярність цього єдиноборства у світі, тому не дивно, що Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення попередньо визнати таїландський бокс Муей-Тай олімпійським видом. За словами головного тренера національної збірної України Павла Євтушенка, з яким ми спілкувалися з цього приводу, «тими шляхами, якими наразі розвивається таїландський бокс, сподіваюся, що незабаром він потрапить до програми Олімпійських ігор».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *