Чемпіони ЧУ-2016 з бодібілдингу та фітнесу

fitness_ukrchamp2016_resultsЗ 21 по 24 жовтня 2016 року в Одесі проходив Чемпіонат України з чоловічого бодібілдингу, фітнесу, класичного бодібілдингу, фізик, у жіночому фітнесі, бодіфітнесі, фізик та бікіні. Найкращих визначали серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, а також мастерів.

У чоловічому бодібілдингу чемпіонами своїх вагових категорій стали Денис Осадчий (75 кг), Петро Загородний (80 кг), Андрій Коляда (85 кг), Ігор Глуходід (90 кг), Павло Мараховський (95 кг), Адам Козира (понад 95 кг). Титулований Адам Козира (на фото) вийшов абсолютним переможцем категорії «бодібілдинг».

Одразу шість категорій розіграли у фітнес-бікіні в жінок. Відтепер чемпіонками України є Олександра Половцева (до 160 см), Олександра Костилева (163 см), Христина Токарева (166 см), Оксана Бригідир (169 см), Людмила Насонова (172 см), Софія Силецька (вище 172 см). Абсолютною чемпіонкою в цьому розділі була лідер збірної Оксана Бригідир (на фото).

Боротьба в класичному бодібілдингу завершилася на користь Станіслава Візенгера (175 см) та Андрія Бузовецького (180 см). «Абсолют» виграв Візенгер.

В жіночому бодіфітнесі тріумфували Тетяна Шарій (163 см), Олена Чумакова (168 см) і Вікторія Козинець (вище 168 см). Саме остання спортсменка виграла «абсолютну» категорію.

У чоловічому турнірі «фізік» перемогу святкували Бараа Аль (174 см), Едвард Муганга (178 см) та Дмитро Воєводчук (вище 178 см). Зазначимо, що Воєводчук додав до свого переможного активу успіх в «абсолютці» Men’s physique та в юніорському «фізік». До слова, Дмитро вдало виступає останні місяці, зокрема він став дворазовим чемпіоном Аrnold Сlassic Еurope 2016.

Також у жінок були розіграні нагороди в категоріях «фітнес», «фізік» та «модельний фітнес». У фітнесі перемогли Марія Куренкова (163 см) та Тетяна Пастушко (вище 163 см), а в абсолюті цього розділу змагань чемпіонкою стала Куренкова. У турнірі «фізік» звитягу дістала Катерина Грима, а в Fit-model – Марина Полапа.

В юніорській частині змагань кращих визначили в бодібілдингу, де перемогли Петро Загородний (80 кг) і Максим Павленко (понад 80 кг), та класичному бодібілдингу, в якому чемпіоном став Максим Сичов. Юніорки вели боротьбу у фітнес-бікіні: Олександра Половцева виграла до 163 см, а Таїсія Єлісеєва – вище 163 см.

В турнірі мастерів абсолютну категорію в бодібілдингу виграв Андрій Качанюк, тоді як «абсолютку» у фітнес-бікіні очолила Ольга Кулініч.

Командний залік національного чемпіонату з бодібілдингу та фітнесу 2016 року виграла збірна Києва, друге місце – у Харкова, третє – в Одеси.

Нагадаємо, Оксана Бригідир, Адам Козира, Станіслав Візенгер є діючими чемпіонами Старого Світу.