Чемпіони та призери ЧС-2017 з шашок в наших лавах

 draughts_wc-2017_blitz-rapid_Baltazhy В турецькому Ізмірі пройшли матчі Чемпіонатів світу 2017 року у швидких та блискавичних стоклітинних шашках. За підсумками турнірів серед чоловіків та жінок, на рахунку представників збірної України п’ять нагород.

Чемпіоном світу в рапіді серед чоловіків став українець Артем Іванов. Він – єдиний, хто набрав суму в 13 очок. Позаду залишилися двоє росіян.

У жіночій половині рапіду ми теж з медалями. Досвідчена й титулована франківчанка Ольга Балтажі стала срібним призером ЧС-2017. Представниця України показала однаковий результат із новоспеченою чемпіонкою Тамарою Тансиккужиною з Росії – 13 пунктів, однак додатковий показник зіграв на руку нашій опонентці. До речі, топ-10 світу в цьому розділі шашок замкнула ще одна українка – Вікторія Мотричко з Одеси.

А ось Юрію Анікєєву вдалося відзначитися в призах у бліці. Якщо у рапіді він був дев’ятим, то у блискавичному турнірі Анікєєв посів другий рядок. Українець здобув 29 балів, як і його російський колега Алєксєй Чіжов, проте срібло взяв наш шашкіст. Золото на рахунку камерунця Жан-Марка Ндйофанга.

У командних змаганнях українська чоловіча збірна, у складі харків’янина Юрія Анікєєва і дніпрянина Артема Іванова, завоювала перше місце в бліц-турнірі ЧС-2017.

Не залишилася осторонь і жіноча команда України. У бліці українки Ольга Балтажі і Вікторія Мотричко завершили змагання зі срібною нагородою.

Примітно, що особистий блискавичний турнір серед жінок – це єдиний вид програми ЧС-2017, в якому ми були без призових місць. Найближчою до відзнак була Ольга Балтажі – 4-а. В топ-6 також увійшла Вікторія Мотричко. Чемпіонкою планетарного бліцу стала росіянка Матрьона Ноговіцина.

Прес-служба Спортивного комітету України

 draughts_wc-2017_blitz-rapid_Baltazhy_Ivanov_Anikeev

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *