Чемпіони та призери ЧУ-2016 з флет-треку

flat_track_ukrchamp2016Цими вихідними у Львові відбувся третій фінальний етап національної першості з флет-треку. У мотоциклетних перегонах визначили кращих в індивідуальному заліку в класах «МХ2» та «OPEN», а також у команді.

У класі «МХ2» перші два місця взяли представники Львівщини: переможець – Віктор Пестрак, віце-чемпіон – Роман Холод. Трійку замкнув прикарпатський гонщик Сергій Приймачук. Відзначимо, що в цьому класі об’єм двигуна 150 куб. см. 2-тактні та 175-250 куб. см. 4-тактні.

В класі «OPEN» звитяга дісталася Дмитру Грималюку. Спортсмен з Івано-Франківської області обійшов Олександра Нікітенка, друге місце, та Зіновія Садовського, третє місце. Обидва – з Львівської області. Додамо, що в класі «опен» двигуни потужніші – об’єм 250-500 куб.см.2-тактні та 175-650 куб.см. 4-тактні.

В командному заліку максимальну кількість балів набрали Д. Присяжнюк і В. Пестрак. Другими стали М. Саляк і Р. Холод. Третє місце посіли З. Садовський і О. Столяров.

Довідка. Флет-трек – це мотоциклетні гонки по грязьовому овалу. Техніка проходження поворотів в таких гонках передбачає їзду в контрольованому заносі, на спеціально підготовленому для цього мотоциклі – флет-трекері. Всі додаткові облаштування мають надати мотоциклу високу потужність і відточену керованість для їзди в глибокому заносі.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *