Чергові перемоги Сіллаха і Глазкова на профі-рингу

altУ Москві пройшов масштабний вечір професійного боксу, головним поєдинком якого був бій за звання тимчасового чемпіона WBA у першій важкій вазі між росіянином Денисом Лебедєвим та американцем Джеймсом Тоні. 
В андеркарті пройшли бої за участю одних з найбільш перспективних українських боксерів-профі – В’ячеслава Глазкова й Ісмаїла Сіллаха. Супертяж Глазков суперничав з відомим російським бійцем другого ешелону Данилом Перетятьком. Від самого початку бою Перетятько пішов вперед, намагаючись нав’язати українцю обмін ударами, однак Глазков вміло використовував дистанцію для контратак і наприкінці першого раунду відправив свого суперника у важкий нокдаун ударом справа. Перетятько був помітно вражений, але як тільки рефері дав команду відновити бій пролунав гонг. Далі Глазков тільки нарощував свою перевагу і після п’ятого раунду кут Перетятька відмовився від продовження бою. В’ячеслав Глазков здобув десяту перемогу у десяти боях, 7 разів він відправляв суперників у нокаут.
Боєць напівважкого дивізіону Ісмаїл Сіллах, який також не має поразок у професійній кар’єрі, боксував проти 37-річного Алі Ісмаїлова з Азербайджану (цього суперника підібрали в останній момент через відмову росіянина Костянтина Пітернова). 26-річний Сіллах мав перевагу з самого початку бою, продемонструвавши чудові боксерські навички, швидкість і різноманітність атакуючих і захисних дій. Однак і Ісмаїлов, поступаючись своєму суперникові практично у всіх компонентах бою, показав характер і практично весь час йшов уперед, намагаючись підібратися до свого українця ближче. У четвертому раунді Сіллах провів серію ударів, після якої Ісмаїлов опустився на коліно і, вставши до закінчення відліку рефері, відмовився від продовження бою, показуючи, що його око пошкоджене. Це 17-та перемога Сіллаха, 14 з них – нокаутом.
Щодо головної події вечора, то Денис Лебедєв грамотно вибудував бій, контролюючи дистанцію і завдаючи значно більше точних ударів, ніж його суперник, при цьому не заграючися в атаці. Раунд за раундом він нарощував свою перевагу і закономірно переміг з «сухим» рахунком – 120:108 на картках усіх трьох суддів.
інформація та фото – allboxing.ru
{social}
{iarelatednews articleid=»568,342″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *