Черговий тріумф Бабаєва і Пушкаря

armsport-rustam-babaev-left-handУ Бразилії завершився 34-й чемпіонат світу з армспорту, в якому взяли участь більше тисячі силачів-рукоборців із 45-ти країн.

Втім, якщо вести мову про категорію до 85 кг, то скільки б учасників не приїжджало, а результат з року в рік один – перемагає наш Рустам Бабаєв. Нині харків’янину знову не було рівних, як у боротьбі на ліву, так і на праву руку. У фіналах Бабаєв двічі перемагав росіянина Максима Максименка. Тепер в особистій скарбничці Рустама 20 медалей світових чемпіонатів!

Також золотим дублем відзначився Андрій Пушкар, який виступав у суперважкі категорії понад 110 кілограмів. Свою 11-ту та 12-ту золоту нагороду чемпіонату світу спортсмен з Кременця (Тернопільська область) виборював у протистоянні зі словаком Юраєм Міхалічкою.

Чемпіонами світу стали також наші Дмитро Безкоровайний (до 55 кг, ліва рука), Олег Жох (до 70 кг, ліва рука) і Вікторія Ілюшина (до 55 кг, ліва рука). Бронзову медаль у боротьбі на ліву руку серед армреслерів вагою до 110 кг здобув Сергій Токарєв.

Ще чотири нагороди взяли у Бразиліх українські юніори: дві бронзи у змаганнях дівчат категорії до 50 кг виборола Анастасія Гончаренко, Євген Третяк став віце-чемпіоном світу у вазі понад 80 кг (ліва рука), Олександр Ільницький – бронзовим призером змагань у цій же категорії, але у боротьбі на праву руку.

Наступний старт, якого з нетерпінням очікують любителі армспорту, – Кубок світу, що пройде у Польщі на початку листопада.