Черліденг: світове золото в Україні

P10В останній тиждень минулого місяця в Орландо (США) проходив чемпіонат світу з черліденгу, участь в якому взяли спортсменки з понад 70-ти країн світу. Українки, за традицією останніх років, виступили на високому професійному рівні.

Головним досягненням наших дівчат стала золота нагорода в номінації «Чер-данс джаз дует», яку в напруженій та безкомпромісній боротьбі здобули Світлана Тимошенко (майстер спорту міжнародного класу) та Марія Хохлова (майстер спорту міжнародного класу), обійшовши провідних спортсменок із чотирьох континентів. Слід відмітити, що в змаганнях джаз-дуетів нашим дівчатам немає рівних уже три роки поспіль, і, безумовно, цей показник свідчить не лише про талант та наполегливість спортсменок, а й про досвід та професійність їхнього наставника, заслуженого тренера України Ганни Андрієнко, під керівництвом якої збірна України виборола 7 медалей на 4-х останніх світових чемпіонатах (4 золотих, 1 срібну, 2 бронзові).

Крім того, в ці ж дні у США відбувався також і клубний чемпіонат світу з черліденгу, де українки в боротьбі з 41-ю командою світу, що представляли усі 5 континентів, посіли високе п’яте місце у змаганнях націй, в номінації «чер-данс джаз-команда».

Також відзначимо, що цей чемпіонат світу обслуговували 5 провідних українських арбітрів – судді міжнародної категорії Ганна Андрієнко (Київ), Юлія Іванченко (Донецьк), Юрій Крикун (Київ), Олена Плешакова (Луганськ) та Людмила Тимашевська (Павлоград).                                                                          

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *