Чернівці готуються приймати чемпіонат світу з мотокросу

motocross-sidecar18-19-го травня у Чернівцях пройде 2-й з 14-ти етапів чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками. За місця на п’єдесталі пошани змагатимуться 48 екіпажів з 15-ти країн.

До України приїдуть усі лідери цієї дисципліни мотоциклетного спорту, в тому числі 10-ти разовий чемпіон світу Даніель Віллемсон. Голландець цього року може встановити абсолютний рекорд за кількістю чемпіонств у мотокросі – 11-й титул дозволить йому обійти ще одного 10-разового, легендарного бельгійця Стефана Евертса. Нашу країну на чернівецькому треку представить одразу 6 екіпажів.

Траса спортивного центру «Суперкрос» єдина в Україні, яка володіє ліцензією FIM на проведення чемпіонатів світу. Вона має довжину 1750 м, 11 трамплінів, 18 поворотів та стартову пряму завдовжки 110 метрів.

Оргкомітет етапу обіцяє, що усі підготовчі роботи буде завершено вже до кінця квітня – мототрек, база, де розмістяться учасники, і всі Чернівці готові приймати змагання світового рівня. Адже така подія – це чудовий стимул для розвитку міста, краю, його економічних потужностей і туристичної привабливості.

«Підготовка траси Міжнародного спортивного центру «Суперкрос», на якій відбудуться змагання, йде повним ходом, – розповів віце-президент Федерації мотоциклетного спорту України, директор змагань Михайло Ротар. – Попри те, що погодні умови внесли корективи, ми вже завершуємо – залишились, як-то кажуть, останні штрихи. Ми маємо досвідчений і кваліфікований персонал – лікарів, суддів, хронометристів – тож, переконаний, все пройде так, як має бути».

Відзначимо, що цього року Чернівці приймуть іще одні престижні змагання – 19-21-го липня на цій же трасі пройде етап чемпіонату світу у класі МХ3. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1466,1462,1451,1288,1269″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *