Чесна гра на вагу золота від Богдана Мочульського

mochukskyi_geraskin_ucg2015У Парижі (Франція) визначилися всі переможці та призери традиційного міжнародного турніру з джиу-джитсу France Open-2016. Спортсмени збірної України виступали в двох розділах – fighting і ne waza. Богдан Мочульський став єдиним призером змагань від України.

Проте виступ Богдана запамятається не лише сріблом у вазі до 62 кг (файтинг). Окрім медалі, Мочульський отримав нагороду за чесну гру – Fair Play Trophy. У «золотому» фіналі опонент українця з Німеччини послизнувся і впав на мат. Однак Богдан не скористався цією можливістю і запропонував суперникові руку, аби допомогти йому піднятися. Після цього бій продовжився і завершився на користь німця. За цей вчинок президент Європейського союзу джиу-джитсу (JJEU) Даріо Куенза нагородив українського спортсмена відзнакою фейр-плей. В такий спосіб Богдан Мочульський довів, що чесна гра важливіша за перемогу.

У розділі ‎Ne waza ми вперше виступали на міжнародному рівні. І наш максимальний результат на цей момент – 7-е місце в Юрія Рудя (77 кг) та Дмитра Перникоза (94 кг).

Окрім цього, серед 55 рефері з 15 країн, які працювали на змаганнях, в Ne waza український корпус суддів представляв Іван Настенко. Лідер збірної України з джиу-джитсу на цей раз перебував на турнірі в якості міжнародного рефері.

Загалом на France Open-2016 брали участь більше 350 атлетів з 23 країн.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *