Четверо українських кікбоксерів на ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств

kickboxing-combat-games-start-listЗ 18-го до 26-го жовтня у російському Санкт-Петербурзі пройдуть ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств – SportAccord World Combat Games, на яких за перемогу боротимуться представники 15-ти видів спорту. До початку змагань ще 258 днів, але у деяких розділах програми вже сформовано старт-листи.

Так, закінчилися відбіркові змагання у кікбоксингу. За результатами чемпіонату Європи-2012 до числа учасників потрапили чотири українця: Костянтин Деморецький (фул-контакт, до 63,5 кг), Ігор Приходько (фул-контакт, до 91 кг), Володимир Демчук (лоу-кік, до 67 кг) та Дмитро Кирпань (лоу-кік, до 81 кг).

Відзначимо, що Костянтин Деморецький та Ігор Приходько є чемпіонами І Всесвітніх ігор з єдиноборств (щоправда, Приходько тоді виступав у легшій ваговій категорії, до 81 кг). Ще одне золото у 2010-му здобув Микола Особський (фул-контакт, до 71кг).

Загалом у Санкт-Петербурзі за перемогу змагатимуться 96 найкращих кікбоксерів світу з 35-ти країн.

Перші SportAccord World Combat Games, нагадаємо, пройшли у столиці Китаю Пекіні у 2010-му році. Україна виступила просто блискуче: з сімома золотими, п’ятьома срібними й одинадцятьма бронзовими медалями наша збірна посіла третє загальнокомандне місце (після Росії та Китаю).