ЧЄ зі снукеру: проміжні результати українців

bill_new_08В латвійському місті Даугавпілс триває Чемпіонат Європи зі снукеру, в якому беруть участь і українські спортсмени. І хоча наразі пройдено лише «половину дистанції», ми маємо непогані проміжні результати.

 

Так,  у чоловічому турнірі, гарні шанси на вихід до плей-офф має Владислав Вишнівський. Він провів поки що дві зустрічі, — одну з ірландцем Родні Гоггінсом, що завершилася поразкою українця, а другу з австрійцем Александром Гауссом, в якій Владислав блискуче обіграв свого суперника.

 

Натомість Сергію Ісаєнку не вдалося обіграти ані шотландця Джеймса МакБейна, ані англійця Джона Уітті, —  обидві «дуелі» українець відверто провалив, не вигравши бодай одного фрейму. Подібний результат має і Віктор Миронюк, який виступає у турнірі masters, щоправда в його пасиві уже три поразки.

 

А от у ветеранському турнірі, де під синьо-жовтими кольорами грає Алан Трігг, ситуація кардинально відрізняється від двох попередніх. Алан провів на турнірі уже три матчі, — і всі з позитивним результатом, в пасиві у спортсмена лише один програний фрейм.  

{social}

{iarelatednews articleid=»1149,1131,1107,1101″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *