Чотири нагороди на юніорському ЧС з ушу

wushu_junior_wc2016_ukrteamЗ 29 вересня по 2 жовтня у Бурґасі (Болгарія) пройшов Чемпіонат світу 2016 року з ушу серед юніорів. Збірна України провела вдалий старт і везе додому 4 нагороди.

Чемпіоном світу серед юніорів став Данило Князєв. Він переміг в індивідуальному турнірі даошу (коротка зброя). У підсумку Князєв на чотири десятих бала обійшов японця, срібного призера, та на півбала був кращим за індонезійця, володаря третього місця. Тренером новоспеченого чемпіона планети є Андрій Коваль. Окрім того, Данило показав шостий результат у наньгунь.

Двічі на п’єдестал пошани піднімалася в ці дні Олександра Березіна. Талановита українська спортсменка виборола бронзові відзнаки в даошу й гуньшу. Обидва рази попереду українки були лише представниці Японії та Індонезії. Олександра є вихованкою одразу двох наставників – Катерини Вінниченко та Андрія Коваля.

Четверту нагороду до нашої скарбнички поклала юна Аліна Крисько. У змаганнях з гуньшу серед дівчат вона пропустила тільки спортсменок з Гонконгу і Сингапуру та стала володаркою світової бронзи. Аліну тренують також два тренери – Дмитро Панасюк і Андрій Коваль.

За крок до призів зупинилися Олександр Тютюнник і Дмитро Гребельний. Олександрові трохи не вистачило до медалей у двох розділах – цзеншу та цзяньшу, тоді як Дмитро посів четверту сходинку в гуньшу. Ще один високий результат на рахунку Дарії Люти, яка замкнула топ-6 планети в юніорському даошу.