Чотири українських переможця юнацького ЧС з пауерліфтингу

powerlifting-tamara-stenkova-1У польському містечку Щирк відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. Українські команди традиційно зібрали повну колекцію медалей.

По своїй другій золотій нагороді юніорського ЧС здобули лідери збірної Тамара Стєнкова та Антоніна Князева. Тамара, змагаючись у ваговій категорії до 47кг, підкорила штангу вагою 150 кг у присіданнях, 90 кг у жимі лежачи та 160 кг у тязі становій, що дало 400 кг за сумою триборства і перше місце. Антоніна у категорії до 72 кг зібрала суму 565 кг (230+145+190), обійшовши свою головну суперницю з Росії аж на 50 кілограмів

Також золоті медалі везуть додому Олексій Тарасенко (юнаки, до 59 кг), який переміг з результатом 562,5 кіло, та Сергій Коваленко (юнаки, до 93 кг), котрий за три вправи підняв 735 кг.

Срібні нагороди чемпіонати світу вибороли Вікторія Зрайченко, Микола Баранник, Роман Мартиненко та Михайло Федоров.

Бронзу цього разу «приміряли» Марія Ільницька, Віолетта Чеботар, Варвара Братикова, Людмила Бакал, Сергій Антонюк, Віра Бобошко та Едуард Фролов.

Також за результатами змагань наші Варвара Братикова і Роман Мартиненко виконали норматив майстра спорту міжнародного класу.

{social}

{iarelatednews articleid=»1138,1111″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *