ЧС з «Динамічної піраміди»: п’єдестал без українців

billiard-Yaroslav-Tarnovetskiy-piramidaВ Алмати (Казахстан) завершився чемпіонат світу зі спортивного більярду в дисципліні «Динамічна піраміда». Минулого року у цьому виді тріумфувала Україна, а конкретно – чернівецький майстер Ярослав Тарновецький. Нині повторити це досягнення не вдалося: наша збірна залишилася без медалей. Далі за інших турнірною сіткою дійшов Євген Новосад, який ще зовсім недавно спеціалізувався на пулі.

Втім, для спортсмена з Дніпропетровська, який нині стабільно демонструє високі результати у піраміді, це були уже треті змагання світового рівня. При цьому, потрапив він до складу національної команди на великий міжнародний турнір завдяки випадку. Після відбору у Києві на чемпіонат пробився Сергій Путраш, але змушений був відмовитися через особисті обставини.

Новосад «вийшов на заміну» і видав кілька класних матчів на ЧС. Виділяється серед них перемога над екс-чемпіоном світу, багаторазовим переможцем міжнародних змагань Канибеком Сагиндиковим з Киргизстану в 1/8 фіналу. На жаль, вже у наступному колі Новосад змушений був зачохлити кий, поступившись тільки майбутньому віце-чемпіону світу росіянину Олександру Чепикову.

Окрім Євгена Новосада, до «олімпійки» вийшли також наші Ярослав Тарновецький та Артур Півченко. Але обидва вже у першому раунді плей-офф програли свої матчі з різницею у дві партії (Півченко поступився тепер вже переможцю всього турніру Сергію Тузову з Росі). Олександр Паламар, Артем Моїсеєнко і Микита Волик не змогли вийти з «нижньої сітки».

Чемпіоном світу став Сергій Тузов, який у яскравому і напруженому фіналі, програючи у ході матчу 3:5 і 5:6, переміг Олександра Чепикова – 7:6. Бронзові медалі здобули Владислав Осьмінін (Росія) і Алмас Абсеїт (Казахстан). Результат на вагу медалі показав і американець Дітер Джонс – представник США, екзотичної як для «російського більярду» країни, пробився до топ-16. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1473,1457,1382″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *