ЧС з класичного пауерліфтингу: п’ять золотих з п’яти можливих

powerlifting_usa2016_novopysmennyУ м. Кіллін (США) завершився Чемпіонат світу 2016 року з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юнаків. Українські спортсмени провели феноменальний старт: всі пятеро наших представників посіли найвищі місця у своїх вагових категоріях.

Лік золотим нагородам для «синьо-жовтої» збірної відкрила Наталя Дідюк з Харкова. Вона показала золотий результат у сумі (355,0 кг) серед ветеранів у ваговій категорії до 57 кг.

Чемпіонкою світу також стала юна спортсменка з Дружківки (Донеччина) Дарина Лазебна, яка виступала на змаганнях у ваговій категорії до 52 кг. Дарина з кожною виконаною вправою наближалася до перемоги. У присіданні вона показала третій результат, потім стала другою в жимі лежачи, а після тяги вийшла в лідери. У сумі триборства Дарина набрала 335,5 кг.

Максимальних показників досягли Анатолій Новописьменний з м. Кобеляки (Полтавщина) та Максим Потьомкін з Києва.

Двічі чемпіоном світу та рекордсменом планети став представник Полтавського регіону. Анатолій Новописьменний, який виступав у вазі до 93 кг, встановив нове світове досягнення в присіданні (302,5 кг) та за сумою триборства (812,5 кг). Окрім цього, Анатолій здобув перемогу в абсолютній першості серед юніорів.

Не менш вдалим видався виступ і в Максима Потьомкіна. На його рахунку рекорди світу в жимі лежачи (240,0 кг) та сумі триборства (877,5 кг), а також перемога у ваговій категорії до 120 кг. До цих здобутків Максим додав срібло в абсолютці серед юніорів.

Золото ЧС зі світовим рекордом виборов Михайло Буланий. Він виходив останнім в боротьбі за медалі. Наш прославлений атлет з Полтави виступав у вазі до 93 кг. Його виступ можна охарактеризувати як фантастичний, адже в присіданні він показав 305,0 кг, в жимі лежачи – 210,0 кг, а в тязі потягнув на новий світовий рекорд (325,0 кг). Сума триборства в Михайла Буланого також була на рівні «свіжого» планетарного досягнення – 840,0 кг.

World Classic Powerlifting Championships 2016 проходив з 19 по 26 червня 2016 року.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *