ЧУ-2016 з аквабайку: підсумки та переможці

 aquabike_ukrchamp-2016Українська федерація аквабайку підсумувала виступи спортсменів на трьох етапах Чемпіонату України 2016 року і визначила кращих серед чоловіків та жінок у різних дисциплінах кільцевих і слаломних перегонів, а також у фрістайлі.

Чемпіонами країни в обох видах перегонів серед чоловіків стали Євген Самошкін (Ski Division Open), Юрій Ткач (Ski Division Lites 2T) та Олександр Герасименко (Runabout Spark). У дисциплінах кільцевих змагань також на першому місці відзначилися Антон Егельницький (Ski Division Stock), Володимир Калюжний (Ski Division Novice) і Володимир Кучерявенко (Runabout Open).

У жінок чемпіонками стали Анна Ламах (Ski Division) з Анною Речкаловою (Runabout Spark).

В турнірі зі слаломних перегонів змагалися лише чоловіки. Окрім вищезазначених «подвійних» чемпіонів, першість України виграв Сергій Самошкін у дисципліні Runabout Open.

Серед ветеранів розігрували одну категорію в кільцевих перегонах – Ski Division, де перше місце посів Сергій Поляков.

Проходила національна першість 2016 року і в юніорах. Runabout Spark (кільцеві) виграв Ілля Василенко, а Ski Division Junior (слаломні) – Владислав Поляков.

Чемпіоном України 2016 року у фрістайлі став Руслан Міхайлов з Одеси.

В наступному році попередньо заплановано три етапи в рамках ЧУ-2017: у Києві (середина червня), Одесі (перша половина серпня) та Тернополі (наприкінці серпня). Кубок України 2017 року довірять приймати Одесі на початку жовтня.

Нагадаємо, в 2016 році двоє українських спортсменів стали віце-чемпіонами Старого Світу з аквабайку.  

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *