ЧУ-2016 з кікбоксингу: час для нових зірок

kickboxing_ukrchamp2016_cherkassy_1Цього уїк-енду в Черкасах визначилися чемпіони України з кікбоксингу WAKO серед дорослих в трьох розділах: К-1, лоу-кік та лайт-контакт. Посперечатися за чемпіонський титул приїхали понад 150 учасників з 18 областей.

«Все було дуже чудово. Єдине що, учасників могло бути набагато більше. Вважаю, наші тренери виявилися дещо не готовими до змін у календарі. Раніше чемпіонат України відбувався навесні. А зараз почали проводити національну першість перед чемпіонатами Європи чи світу. Цього року це відбувалося вперше. Тому, напевно, тренери були не готові до такого старту вже на початку вересня, і привезли буквально по декілька спортсменів. Та й спортсмени ще не втягнулися в роботу після літнього перепочинку. Наразі має змінитися робота тренерів і спортсменів», — зауважила президент Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко.

Продовж чотирьох змагальних днів спортсмени боролися один з одним. За підсумками національної першості командний залік виграли представники Донецької області. Зовсім трохи за сумою балів поступилася першому місцю збірна Дніпропетровщини. Чільну трійку кращих команд ЧУ-2016 замкнув Київський регіон.

Закінчення першості країни були масштабним: організатори влаштували гала-вечір в клубі «Reflection», в рамках якого змагалися найсильніші спортсмени рингових дисциплін. Як розповіла керівник української Федерації, поєдинки для фінального гала-вечора визначали під час проведення півфінальних двобоїв. Із семи матчів один був у розділі фул-контакт, змагання з якого не проходили під час розіграшу чемпіонату України. Проте організатори захотіли представити фул-контакт на гала-вечорі, аби продемонструвати яскравість кікбоксингу. Інші шість зустрічей – це п’ять дорослих фіналів і один «золотий» матч юніорів. Тут треба додати, що одночасно з дорослою першістю проводили Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO імені Богдана Хмельницького серед юнаків та юніорів у всіх розділах, участь в якому брали більше 200 юних учасників.

kickboxing_ukrchamp2016_cherkassy_1«У цілому турнір дуже добре пройшов. Зокрема обійшлося без значних травм, всі здорові. Також є нові зірки, в яких ми бачимо велику перспективу. Особисто я проведеним турніром залишилася дуже задоволеною. Організатори відпрацювали на відмінно, окрема подяка Дмитру Патрусу та Юрію Зубову. Вони зробили все можливе, щоб всі були задоволені», – поділилася враженнями Ольга Павленко.

Як було зазначено, проведений турнір серед дорослих дозволив запалити нові імена в українському кікбоксингу. За словами президента Федерації кікбоксингу України, це юніори, які влітку відсвяткували день народження і тільки-но перейшли в дорослу категорію. Але їхня перспективність – це ще не перший номер у збірній. Адже не лише за підсумками ЧУ відбираються спортсмени до національної команди. Як пояснила Ольга Павленко, також беруться до уваги виступи спортсменів на міжнародному рівні продовж всього сезону. Наприкінці року, коли проходить формування збірної, відбувається нарахування балів, згідно показників спортсмена за рік. Тому, аби стати першим номером збірної, замало проявити себе тільки на чемпіонаті України.

Попереду у національної команди з кікбоксингу чемпіонат Європи в розділах лайт-контакт, лоу-кік та К1, який проходитиме в словенському Маріборі з 22 по 29 жовтня 2016 року.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *