«Чумацький Шлях» – яскравий фінал чемпіонату України з ралі

rally-chumatskiy-shlyahУ Херсоні пройшов заключний етап чемпіонату України з ралі 2012-го року – ралі «Чумацький Шлях». Безумовно, найбільша увага уболівальників була прикута до боротьби за чемпіонський титул в абсолютному заліку, на який перед стартом математично претендували семеро пілотів.

Першим з боротьби – на жаль, проти своєї волі – випав Антон Кузьменко, який не зміг вийти на старт за станом здоров’я. Після проходження першої «глядацької» спецділянки втратив навіть математичні шанси на перемогу Юрій Кочмар. Потім, вже на першій суботній спецділянці, число претендентів скоротилося ще на одного пілота – потрапивши в аварію, достроково зійшов Юхим Важеєвський. Коли ж через поломку турбіни втратив силу-силенну часу на СД4 Микола Чмих, стало ясно, що претендентів залишилося тільки двоє – Олександр Салюк та Валерій Горбань.

Вирішальними повинні були стати три фінальні спецділянки, перед якими Салюк-молодший випереджав Горбаня більш ніж на півхвилини. На жаль, боротьби до останніх метрів не вийшло: поломка трансмісії змусила Валерія Горбаня скласти повноваження чинного чемпіона країни, які знову, після річної перерви, прийняв на себе Олександр Салюк. На фініші ралі «Чумацький Шлях» він став першим, випередивши найближчих суперників – Юрія Кочмаря і Володимира Печеника – на хвилину і більше.

«Ми свідомо вибрали спокійний темп, що дозволяє гарантовано бути на фініші, – розповів на підсумковій прес-конференції чемпіон України. – Проїхали всю дистанцію, зберегли абсолютно цілу машину і виконали, таким чином, всі завдання. Причому, навіть у такому режимі ми виграли всі допи, крім останнього, який їхали суто «на доїзд».

за матеріалами rally.in.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1271,1260,1235″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *