ЧЄ-2016 з регбіліг: Україна – Чехія 46:6

regbilig_ukr_cze_2016У м. Рівне на стадіоні «Авангард» за підтримки не менше півтори тисячі глядачів збірна України з регбіліг здобула впевнену перемогу над командою Чехії в першому матчі Чемпіонату Європи 2016 в групі «С».

Цю зустріч можна розділити на дві половини. До перерви українці не знали перепон в обличчі чеських гравців. Андрій Хрусюк, який вперше вийшов на поле в складі збірної країни в рідному місті, став справжньою зіркою: він заніс 2 спроби в кожній половині зустрічі. Хрусюк збільшив нашу перевагу, після того, як рахунок було відкрито зусиллями капітана збірної Олександра Скорбача, який наразі демонструє гарну форму. На атакуючі спроби суперників ми відповіли спробами Миколи Шалаєва і Михайла Трояна, а Андрій Шакура відзначився точною реалізацію. Таким чином, перша половина закінчилася з рахунком 24:6.

У другому таймі гра складалася за іншим сценарієм. Перші 23 хвилини жодна зі сторін не могла змінити цифри на табло. Лише на 24-й хвилині другої половини матчу Андрій Шакура сольним проходом вніс одну спробу на користь України. Потім, після години гри, чехи втратили через травми двох гравців, чим вдало скористалися Хрусюк і Скорбач, збільшивши різницю в рахунку. Окрім цього, всі реалізації забив Шакура.

До речі, саме рівненчани Андрій Хрусюк і Андрій Шакура були найрезультативнішими у домашній зустрічі. На їхньому рахунку 34 очки з 46 в скарбничці збірної України.

Капітан збірної Чехії Петр Седіна прокоментував гру проти України.

«Дали про себе знати 19 годин в дорозі і спекотна погода. На початку гри припускалися помилок, довелося наздоганяти. Це був хороший досвід для наших молодих хлопців», — резюмував чеський гравець.

Враженнями від гри поділився президент Української федерації регбіліг Артур Мартиросян.

«Це була фантастична подія, організована зусиллями місцевої федерації, за підтримки місцевої команди РК« Верес». Матч проходив на найкращому в місті стадіоні, і дуже приємно, що в грі відзначилися новачки збірної саме з Рівного. Ми дуже вдячні чеській команді за гідну гру і тепер будемо готуватися до зустрічі на їхньому полі», — прокоментував голова УФРЛ.

Матч-відповідь запланований на 8 жовтня в Чехії.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *