ЧЄ-2016 зі сквошу: повторення досягнення

squash_ukrteam_mПісля того, як жіноча збірна України зі сквошу досить вдало виступила на командному ЧЄ в Бухаресті (Румунія), настала черга наших чоловіків. Національна команда у складі Дениса Подворного, Валерія Федорука, Костянтина Рибальченка, Руслана Сорочинського і Дмитра Погребняка відправилася до Варшави (Польща) захищати свою прописку в другому дивізіоні, а також скористатися можливостями й спробувати пробитися до еліти світового сквошу.

Згідно жеребкування ми потрапили до групи А, де зустрілися з Уельсом (0:4) та Ізраїлем (1:3). Не зумівши вийти зі своєї групи, українці продовжили боротьбу за 9-12 місця. Спочатку здолали Норвегію (3:1), потім Хорватію (3:1), і наостанок в наполегливому протистоянні перемогли Польщу (3:1). Як результат – 9-е місце і прописка на наступний рік у другому дивізіоні.

Фінальна звитяга над поляками дозволила українцям повторити досягнення 2014 року, і вдруге за свою історію посісти за підсумками чемпіонату Європи 17-у позицію (спільний рейтинг на всі дивізіони).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *