Чимало нагород зібрали українці на клубному чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон»

В м. Сегед (Угорщина) відбувся клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон» (11th IDBF Club Crew World Championships). Загалом участь у змаганнях взяли понад 6 300 спортсменів. Україну представляли близько близько 200 атлетів, які скллали 7 спортивних клубів: DBC Kiev (Київ), Отаман (Львів), Мала Флотилія (Київ), Сальса (Житомир), Західний Вітер (Волинь), Буревісник (Київ) та Академія веслувального спорту (Одеса). Спортивні клуби з України були представлені на всіх дистанціях 200, 500 та 2000 м. у класах юнаки, дорослі, 40 років та старші, а також 50 років та старші.

Так у загальному заліку серед човнів класу Д-12 Спортивний клуб «Отаман» м. Львів посів п’яте місце із 46 спортивних клубів з усього світу, що взяли участь у змаганні. Львівська команда виборола 3 золотих, 5 срібних та 1 бронзову медалі. У класі 40 років та старші Д-22 Спортивний клуб «DBC Kiev» в загальному заліку посів 4 сходинку, виборовши 2 срібні та 1 бронзову медаль.

Тепер детальніше про всі досягнення вітчизняних клубів:

на дистанції 200 м. Д-12 серед дорослих, чоловічий клас, одразу два спортивні клуби із України вибороли призові місця, а саме: «Отаман» виборов срібло, а «Західний вітер» завоював бронзу із 14 команд учасниць. Крім того, «Отаман» у змішаному класі виборов таке бажане золото обійшовши 13 команд, в той час як жіноча команда клубу «Мала Флотилія» завоювала срібло.

На дистанції 500 м. Д-12 серед дорослих у всіх класах (чоловічому, жіночому та змішаному) вибороли медалі одразу три спортивні клуби з України: «Отаман» та «Західний вітер» здобули срібло та бронзу в чоловічих заліках відповідно; «Мала Флотилія» виборола срібло в жіночому класі; у змішаному класі «Отаман» виборов золото, а «Мала Флотилія» — бронзу).

У класі дорослі на самій складній дистанції 2000 м. Д-12 призерами стали теж три спортивні клуби із України: «Західний вітер» в чоловічому класі має бронзу, «Отаман» у змішаному класі — золото, а «Мала Флотилія» — бронзу.

У класі 40 років та старші  Спортивний клуб «DBC Kiev» на дистанції 500 м. Д-22 виборов бронзу обійшовши 11 команд учасниць та на дистанції  2000 м. Д-22 отримав срібло залишивши позаду 17 команд.