Данило Болдирєв – чемпіон світу у лазінні на швидкість серед юніорів

altВ Австрії пройшов чемпіонат світу зі скелелазіння серед юніорів у дисциплінах «швидкість» і «складність». 
У групі juniors з часом 6.89 с переміг українець Данило Болдирєв. Для нього це перша перемога на юнацькому чемпіонаті і перше звання чемпіона світу. Він єдиний у своїй групі, хто зумів вибігти із 7 секунд.
Довгі і наполегливі тренування дали свій результат. За цей змагальний сезон Данило виграв чемпіонат України, який проходив в Одесі, став третім на чемпіонаті світу серед дорослих в італійському Арко з часом 6.66, там же став другим в естафеті у команді з Гонтариком Ярославом і Сависько Анастасією.
«Чесно скажу, було легше, ніж на дорослому чемпіонаті, – розповідає Данило Болдирєв. – Не в тому сенсі, що на юніорських змаганнях, приміром, зачепи були меншими, ніж в Італії. Просто, я був більш зібраний і впевнений у собі. Відповідальність все одно відчував велику. Але моя як фізична, так і психологічна форма була кращою, ніж в Арко. Як наслідок, біг стабільно, мене навіть боялися.
Погода теж не балувала. На кваліфікації був сильний вітер, а у фіналі дуже холодно. Біг 7, у фіналі ризикнув 6.89 пробігти.
До того ж я грамотно відпочив, грамотно тренувався. І головне – став по-справжньому відчувати свій організм: які м’язи зміцнити треба, яким дати відпочити.
Якщо говорити про психологічний аспект, то сподобалося, що дійсно навчився відключатися від усього і відчувати, коли на скільки можу бігти. У кваліфікації вперше пробіг за 7.23. І я знав, що так біжу. Ось другий раз несподіванка сталася, приємна: думав, біжу 6.9-7.0, виявилося, за 6.88 пробіг. Стабільність з’явилася, і це радує».
Другий, не менш важливий результат в Австрії, – бронзова медаль Сергія Барковського (також у групі juniors). Для нього це перше призове місце на міжнародних стартах. 
У лазінні на складність срібну медаль для України здобула Євгенія Казбекова, яка виступала у групі В (1996-97 р.н.). У фіналі і півфіналі Євгенія разом із австрійкою Джесікою Пільц показали однаковий найкращий результат. А перемогу Пільц віддали за результатами кваліфікації.
Торік на чемпіонаті світу в Единбурзі (Великобританія) Женя перемогла у групі В. Цього разу їй лише трішечки не вистачило, аби повторити чемпіонський тріумф.
{social}
{iarelatednews articleid=»720,764,705,633,623,525″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *