Данило Фільченко став чемпіоном світу з водних лиж!

На чемпіонаті світу серед юнаків до 21 року у катерній версії Данило показав блискучий результат, набравши 10050 очок та став єдиним спортсменом, який у вирішальних змаганнях подолав гросмейстерську позначку 10 000 очок.

Чемпіонат проходив у Дніпрі та зібрав 85 спортсменів з 23 країн, серед яких були Колумбія, Перу, Нова Зеландія, Австралія, Канада, Швейцарія, Італія, Великобританія, Швеція, Франція, Португалія, Греція, Білорусь та інші. Спортсмени змагалися у трьох програмах: слалом, фігурне катання на водних лижах та стрибки з трампліну.

Україну на змаганнях представляли Данило Фільченко, Олександр Самойлов, Софія Максименкова та Станіслава Просвєтова.

Всі члени збірної України вийшли у фінал. Українки Станіслава Просвєтова і Софія Максименкова не зайняли призових місць: дівчата посіли відповідно сьоме та одинадцяте місця.

Маємо зазначити, що Данило виборов цілих дві золоті нагороди, він став переможцем у багатоборстві та у фігурному катанні. Срібло Чемпіонату виборов канадець Доріан Левеллін, а бронзу здобув італієць Джанмарко Пайні. Чемпіонкою серед жінок стала американка Анна Гей.

Нагадаємо що Данило Фільченко отримав ліцензію на участь у Х Всесвітніх іграх, які пройдуть у Вроцлаві (Польща) 20-30 липні.

Вітаємо Данила з перемогою та готуємося вболівати за нашого спортсмена 25 липня!  

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *