Данило Яцько — віце-чемпіон світу зі спортивного боулінгу!

В Детройті (США)  відбувся молодіжний чемпіонат світу зі спортивного боулінгу World Youth Championship 2018, де взяли участь четверо наших спортсменів.

Срібною медаллю в сінглах може тепер пишатися Данило Яцко, який в цьому році дуже вдало дебютував на міжнародних змаганнях. Він здобув перше місце у кваліфікації і в боротьбі за нагороди поступився лише норвежцю у фіналі. Наш спортсмен поступився лише 5-ма балами.

Срібна нагорода Данила – єдина в арсеналі збірної. Крім Данила до складу збірної увійшли ще троє спортсменів: Микола Сєлін, Олександр Нечіпаєв та Данило Первухін. Українці змагались в індивідкальних заліках, командних (двійках та четвірках), а також в Миколі Сєліну вдалося зайти до престижної номінації Мастерс, куди за підсумками змагань потрапляють лише кращі 24 спортсмени турніру. Миколі вдалося пройти перший крок в категорії Мастерс, але вже на другій зустрічі він поступився корейському супернику.

В командному заліку українська збірна посіла 13 сходинку турнірної таблиці. В ALL Event наші спортсмени розташувалися на наступних місцях: Микола Сєлін – 23 місце, Данило Яцко – 26 місце, Олександр Нечіпаєв – 46 місце, Данило Первухін – 90 місце. 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *