Дар’я Ковальова – віце-чемпіонка Європи-2016 з боулінгу

bowling_kovaleva_2016_austriaУ Відні (Австрія) визначилися переможці індивідуального заліку на Чемпіонаті Європи 2016 року з боулінгу серед жінок. Вже в першому виді змагань збірна України виборола нагороду. Чемпіонка Всесвітніх ігор-2013 та номер один збірної Дар’я Ковальова стала срібною призеркою турніру.

Варто відзначити, до останньої гри третього запуску Даша була лишень 11-ю в загальному заліку. Заключну партію Ковальова провела з результатом 268 очок, що дозволило їй не тільки виграти третій запуск, але й піднятися до другої сходинку тоталу. Окрім того, від золота її відділили лише три кеглі!

На цьогорічному розіграші чемпіонату Європи збірна України представлена ще пятьма учасницями. Наразі позаду два види змагань з шести. На турнірі двійок найвищий результат продемонструвала пара Дар’я Ковальова-Олена Рощенко. Наші дівчата посіли 12-й рядок. Наступний вид змагань – турнір трійок.

Континентальний форум з боулінгу серед жінок триває з 9 по 18 червня 2016 року. У чемпіонаті беруть участь 140 спортсменок з 26 країн.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *