Дар’я Ковальова встановила рекорд на Ballmaster 2017

 bowling_kovalyova_ballmaster-2017

Цього уїк-енду в Гельсінкі (Фінляндія) розіграли нагороди Ballmaster Open 2017. На боулінг-турнірі, який має найвищу категорію Євротуру (EBT) «Платінум», переможниця Всесвітніх ігор 2013 року і володарка ліцензії на Всесвітні ігри 2017 року Дар’я Ковальова встановила новий рекорд серед українських боулерів. 

У фіналі Ballmaster 2017 Дар’я фінішувала в топ-8, тоді як до цього, за інформацією Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу, найкращим результатом на цих змаганнях було 15-е місце Валентина Кучеренка.

Українка втрималася в топ-12 спортсменів, які пройшли всю дистанцію фіналу. Решта учасників, а всього у фінал вийшли 54 кращих чоловіків і жінок, відсіялися за підсумками 10 ігор. Сума очок українки склала 4,907 за підсумками 21 ігри, хоча лише у двох з них вона зуміла набрати понад 250 пунктів. Але 14 ігор Даша завершила з результатом вище 200 очок, і тільки п’ять заходів видалися менше результативними – нижче 200 балів.

У підсумку українка стала сьомою серед 492 учасників з 19 країн, серед яких було багато професійних гравців у боулінг.

По завершенню кожного турніру, в рамках цьогорічного розіграшу Євротуру, по 50 кращих чоловіків і жінок отримують рейтингові очки. За підсумками Ballmaster 2017 Дар’я Ковальова здобула 150 балів і наразі посідає 4-й рядок у генеральній жіночій класифікації European Bowling Tour. Наприкінці сезону визначаться вісім кращих чоловіків і жінок, які отримають право взяти участь в 11-м EBT Masters, запланованого на лютий 2018 року в нідерландському місті Тілбург.

Зазначимо, 47-й Brunswick Ballmaster Open відкрив змагальний 2017 рік. Турнір є одним з двох платінум-подій у цьому сезоні і з загальним призовим фондом у розмірі 100,3 тисячі євро. Учасники виступали одразу на 36 доріжках боулінг-центру в Гельсінкі. Загалом Євротур 2017 складатиметься з 11 турнірів у дев’яти країнах, з яких два матимуть категорію «Платінум», ще два – «Золото», три події будуть рівня «Бронза» і чотири йтимуть у категорії «Сателіт». Як зазначили організатори Євротуру, цьогоріч турнір категорії «Срібло» не проводитиметься. Загальний призовий фонд 11 турнірів – приблизно півмільйона євро.

Другим турніром EBT 2017 є 29-й відкритий чемпіонат Ірландії, який проходить в ці дні в Дубліні.

Нагадаємо, Дар’я Ковальова продемонструвала найкращий результат у складі збірної України на ЧС-2016. Окрім того, вона виборола срібло на минулорічній першості Європи і разом з жіночою командою України відібралася до Всесвітніх ігор 2017. Таким чином, діюча чемпіонка головного неолімпійського старту чотириріччя виступатиме як в Singles, так і в Team.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *