«Дари природи» виграли командний Кубок України з мотокросу

altФаворит Кубку України з мотокросу команда «Дари природи» у складі Миколи Пащинського, Ростислава Войцицького і Володимира Тарасова виграла змагання у Бучі.
Організатори змагань якісно підготувалися. Рік за роком, нові елементи з’являються не тільки на самому треку, але й в інфраструктурі, спрямовані вони на створення умов для спортсменів, глядачів і суддів. 
Традиційно командний Кубок України вінчає сезон, а тому проходить восени, коли погода може бути дощовою. У попередні роки багато нарікань викликала під’їзна ґрунтова дорога до треку, де великі калюжі і бруд могли стати навіть непереборною перешкодою. Цього року спортсмени та глядачі забули про складності, адже під’їзну ділянку заасфальтували.
Командний залік у подібних змаганнях складається із результатів гонщиків у трьох мотоциклетних класах. У найпрестижнішому – MX Open – фаворит змагань, багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи цього року Микола Пащинський, був найкращим і на обох вільних тренуваннях, і у кваліфікації, і у двох основних заїздах. 
Його підтримали і партнери по команді. Кваліфікація класу 85 сс пройшла без сенсацій. Ростислав Войцицький в ранзі чемпіона Європи їхав настільки швидко, що зі своїм часом міг би посісти шосте місце навіть у 500-кубовому класі MX OPEN. Вигравши старт, Войцицький поїхав у своєму «дорослому» темпі, і треба віддати йому належне – їхав щодуху, не дозволяючи собі жодних поблажок. У класі МХ2 (250 сс) Володимир Тарасов ще з кваліфікації трохи програвав Андрію Буренку, але на підсумковому результаті це не позначилося – третя поспіль перемога «Дарів природи» у Кубку України.
Друге місце посіли головні конкуренти з «Сольво Ямаха Тім»: Роман Морозов, Андрій Буренко, Микита Києнко. На третю сходинку п’єдесталу піднялася команда «Сольво Ямаха Тім-2»: Олександр Пащинський, Андрій Кричфалуший, Кирило Куць.
інформація — портал motosport.ua, фото — motocrossactionmag.com
{social}
{iarelatednews articleid=»782,781,761,755,736″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *