Дарина Ковальова і Михайло Каліка – чемпіони України з боулінгу

altНапередодні у клубі «Термінал» у Броварах завершився 10-й етап чемпіонату України зі спортивного боулінгу, а з ним і весь сезон 2010-2011. 
Переможцями етапу стали Дарина Ковальова та Олександр Каліка, другі місця вибороли Наталія Щербиніна і Михайло Каліка, треті – Олександра Левчук і Віталій Шилан. 
Найкращі результати в одній грі показали Дарина Ковальова (297 очок) і Олександр Кондартьєв (290). 
Також у рамках етапу ЧУ пройшов 5-й етап молодіжного першості України зі спортивного боулінгу. Переможцями стали: Валентин Кучеренко (молодша група) і Віктор Степаненко (старша група), другі місця посіли Антон Чепов (молодша група) та Олександр Федоряка (старша група), треті — Володимир Яковлев (молодша група) та Олександра Якуніна (старша група). 
Закінчення 10-го етапу ознаменувало і завершення XI чемпіонату України зі спортивного боулінгу. Чемпіонами України, вже який рік поспіль, стали Дарина Ковальова і Михайло Каліка. Чемпіони України отримали право представляти нашу країну на Кубку світу в Йоханесбурзі (ПАР). 
Другі місця за підсумками чемпіонату посіли Наталія Щербиніна та Олександр Кондратьєв. Наталія й Олександр будуть представляти нашу країну на Кубку європейських чемпіонів у Лахті (Фінляндія).
Бронзові медалі отримали номінанти звання «Відкриття року» Олександра Якуніна та Євген Кармазін. Вони отримали право представляти країну на Європейському боулінг-турі у Москві (Росія).
{social}
{iarelatednews articleid=»467″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *